Trwa ładowanie...

Tajniki chińskiej kultury na China Expo Poland 2014

To impreza, która na trzy dni pozwala przenieść Chiny do Warszawy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji!

Tajniki chińskiej kultury na China Expo Poland 2014
d25ehbp
d25ehbp

Dalekowschodnie sztuki walki, pokazy Tai Chi, kaligrafii, gry na bębnach, a także konkursy - to część atrakcji IV Targów China Expo Poland 2014. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 4 września 2014 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Potrwa do soboty 6 września.

Na targi przyjadą przedsiębiorcy z różnych prowincji Chin w poszukiwaniu wśród polskich firm partnerów do biznesu. Na ponad 300 stoiskach zaprezentują rozmaite propozycje z zakresu wyposażenia gospodarstwa domowego, narzędzia, oświetlenie, a także tekstylia czy odzież. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji.

Poznaj kulturę Orientu

Trzy dni targów stwarzają okazję, by bez konieczności dalekich podróży poznać kulturę i tradycje Chin. Na zwiedzających czekać będą liczne atrakcje, m.in. pokazy ceremonii parzenia herbaty, gry na bębnach, chińskiej kaligrafii, a także Tai Chi czy dalekowschodnich sztuk walki. Będzie można też poznać zasady Feng Shui zarówno w domu, jak i w biznesie oraz zgłębić zagadnienia pola magnetycznego człowieka, czyli aury.

d25ehbp

W programie są także pokazy magii w wykonaniu polskiego Copperfielda, live cooking z degustacją chińskich dań czy prezentacja konchowania i świecowania uszu wraz z masażem. W planach jest również spotkanie „Refleksoterapia twarzy”. O kwestiach związanych ze zdrowiem będzie można dowiedzieć się więcej na stoisku Beijing Tong Ren Tang, najstarszej na świecie firmy zajmującej się tradycyjną medycyną chińską, która została założona 345 lat temu przez nadwornego cesarskiego lekarza Yue Xianyang w Pekinie. Po raz pierwszy w Polsce zorganizowany zostanie Polsko-Chiński Turniej GO, czyli starochińskiej gry planszowej, uznawanej za połączenie nauki, sportu i sztuki. Będzie on jednocześnie pełnił rolę eliminacji do tegorocznej Ligi Mistrzostw Polski w tej grze. Co więcej, w ramach atrakcji zaplanowano liczne konkursy, w jednym z nich do wygrania jest bilet lotniczy do Pekinu.

Chiński wachlarz produktów

Na China Expo Poland przyjadą producenci i eksporterzy z różnych regionów Państwa Środka. Przez trzy dni targów będą przedstawiać polskim przedsiębiorcom najbardziej aktualne oferty z wielu branż i zachęcać ich do interesów. Na stoiskach pojawią się m.in. produkty z kategorii wyposażenia wnętrz, w tym armatura, szafki łazienkowe, ceramiczne dekoracje czy kuchenne akcesoria i zegary. Nie zabraknie też propozycji oświetlenia - różnego rodzaju lamp, paneli słonecznych i przełączników. Oferta obejmie propozycje dla ogrodów, rozmaite narzędzia dla majsterkowiczów, a także tkaniny, odzież i obuwie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Przygotowany zostanie też sektor usług dla polsko-chińskiego biznesu, w skład którego wejdą firmy związane z dalekowschodnim rynkiem. W tym roku po raz pierwszy imprezie towarzyszyć będzie dział poświęcony aranżacji własnego mieszkania: Zdrowe Życie Zdrowy Dom – Warsaw Home Expo.

Wiedza o biznesie

Oprócz części wystawienniczej na China Expo Poland składa się rozbudowany program eksperckich konferencji. Na miejscu będzie można zasięgnąć porad dotyczących prowadzenia biznesu z chińskimi kontrahentami czy nawet uzyskać pomoc w znalezieniu partnera w Państwie Środka. W tym roku zaplanowano prelekcje poświęcone m.in. skutecznemu eksportowi i importowi, finansowaniu współpracy z Chinami czy specyfice transportu z i do tego kraju.

Jak wziąć udział?

China Expo Poland organizowane są w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. Na miejsce można dojechać samochodem – przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Skorzystać można też z komunikacji miejskiej - w sąsiedztwie kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów stolicy, SKM – linia S1 relacji Pruszków-Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego. Targi można zwiedzać w czwartek i piątek, tj. 4-5 września, w godzinach od 10:00 do 17:00, a także w sobotę, 6 września, od 10:00 do 16:00. Wszystkich zwiedzających China Expo Poland obowiązuje rejestracja. Można jej dokonać na miejscu podczas imprezy.

d25ehbp

Więcej informacji na temat China Expo Poland znajduje się na www.chinaexpo.pl .

d25ehbp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25ehbp