Trwa ładowanie...

Tak chciało im się palić, że... grozi im teraz do 12 lat więzienia

Uwzięli się, że przypadkowy 20-latek musi dać im zapalić

Tak chciało im się palić, że... grozi im teraz do 12 lat więzienia
dba0g9t
dba0g9t

Wiele osób po wypiciu alkoholu ma ochotę zapalić. Trzech młodych mężczyzn miało jednak problem, że nie miało na papierosy pieniędzy. W swojej chęci zapalenia posunęli się bardzo daleko. Podeszli do zmierzającego do sklepu 20-latka i poprosili go o papierosa. Kiedy chłopak powiedział im, że nie pali, nie uwierzyli w to i jeden z mężczyzn uderzył go w twarz.

Zażądali, aby pokrzywdzony zakupił im papierosy w sklepie, grożąc, że jeżeli tego nie zrobi zostanie ponownie pobity. Chłopak odmówił. Przy kasie, gdy pokrzywdzony otrzymał resztę z zakupów, jeden z mężczyzn wyrwał mu z ręki 20 złotych, za które kupił papierosy . Po czym opuścili sklep i uciekli.

Pokrzywdzony o całym zdarzeniu powiadomił oficera dyżurnego wolskiej komendy. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju. Zaledwie po kilkunastu minutach zatrzymali 29-letniego Roberta Ł., 28-letniego Tomasza B. i 27-letniego Remisława K. *Wszyscy zatrzymani byli nietrzeźwi mieli od 0,6 do 3 promili alkoholu. *Cała trójka została osadzona w izbie wytrzeźwień.

W prokuraturze mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju. Wobec Tomasza B. i Remisława K. zastosowano policyjny dozór, natomiast Robert Ł. decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Za rozbój zgodnie z kodeksem karnym grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

dba0g9t
dba0g9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dba0g9t