Trwa ładowanie...
d4h45pf
d4h45pf

W powstających w stolicy osiedlach największe wzięcie mają obecnie najniżej wycenione mieszkania. W kwocie do 200 tys. zł kupimy jedynie kawalerkę. A jakie mieszkania znajdziemy w nowych projektach w cenie do 250 - 270 tysięcy złotych? Analizę przygotował dla Wawalove portal nieruchomości Dompress.pl.

Bemowo

W inwestycji Nowe Bemowo dostępne są dwa mieszkania dwupokojowe o pow. 42 m kw., które kosztują ponad 260 tys. zł. Lokale położone są na parterze. W sprzedaży są również trzy mieszkania dwupokojowe o metrażu 44 m kw. na wyższych kondygnacjach w
cenie ok. 274 tys. zł.

J.W. Construction proponuje kawalerki i mieszkania dwupokojowe w przedziale cenowym do 270 tys. na osiedlu Villa Campina, które zlokalizowane jest 8 minut od Bemowa.

d4h45pf

Kamila Kaliniak, reprezentująca Tynkbud-1 tłumaczy: - W naszych inwestycjach oferujemy mieszkania od 6300 zł/m kw. Mieszkanie we wskazanym przedziale cenowym proponujemy w lokalizacji na Bemowie przy ul. Pełczyńskiego. Mieszkania od kwoty 250 tys. zł zaczynają się od metrażu niespełna 37 m kw. i są to już mieszkania dwupokojowe. W inwestycjach, które planujemy rozpocząć w tym roku także znajdzie się część mieszkań w niższych cenach.

Białołęka, Targówek i podwarszawski Piastów

W osiedlu Tarasy Dionizosa przy ul. Winorośli na Białołęce mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 36 do 42 m kw. kosztuje od 203 tys. do 240 tys. zł. Drugi etap inwestycji gotowy będzie jeszcze w tym roku. Mieszkanie trzypokojowe w Tarasach Dionizosa kosztuje prawie 290 tys. zł.

- W osiedlu Derby w cenie nie przekraczającej 250 - 270 tys. zł możemy zaoferować kilka mieszkań dwupokojowych o powierzchni 40 m kw – mówi z kolei Radosław Bieliński, rzecznik prasowy Dom Development. - W usytuowanym także na warszawskiej Białołęce Osiedlu Klasyków mamy w tej kwocie kawalerki o metrażu 28 - 31 m kw. i mieszkania dwupokojowe o pow. od 40 do 43 m kw. W inwestycji Palladium w kwocie do 270 tys. zł dostępne są mieszkania wielości od 32 do 38 m kw. W Osiedlu Wilno na Targówku w cenie do 270 tys. zł można kupić mieszkania jedno i dwupokojowe o pow. do 43 m kw – mówi.

d4h45pf

Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction zachwala z kolei mieszkania w przedziale cenowym do 270 tys. zł – są to zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwupokojowe, o pow. do 54 m kw. Takie lokale można znaleźć w Zielonej Dolinie na Białołęce.

W sąsiadującym z Warszawą Piastowie, w ukończonej inwestycji Rezydencja Kościuszki są w sprzedaży ostatnie mieszkanie o pow. 36 m kw. w cenie niespełna 213 tys. zł.

Co na Woli?

W inwestycji Dobra Wola II są mieszkania tylko jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni ok. 34 m kw. w kwocie od 265 tys. zł. - W inwestycji Miasto Wola w tym budżecie możemy zaproponować jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią na parterze w cenie 230 tys. zł – mówi Sławomir Szczakowski, dyrektor ds. sprzedaży w Dantex.

d4h45pf

Włochy

W cenie do 270 – 280 tys. zł w Warszawie Dolcan oferuje mieszkania w inwestycji Miasteczko Rubikon, składającej się wyłącznie z miniapartamentów o powierzchni od 19 do 49 m kw. Ceny kawalerek w tej inwestycji zaczynają się od 156 tys. zł. W kwocie do
280 tys. zł w Miasteczku Rubikon mamy także dwa mieszkania dwupokojowe o powierzchni 37 i 38 m kw.

Mokotów

Echo Investment proponuje lokale na osiedlu Nowy Mokotów. Znajdziemy tu 10 mieszkań jednopokojowych o pow. 29- 30 m kw., które są w cenie do 270 tys. zł.

Jak mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development, obecnie ceny najtańszych lokali, które są w ofercie firmy zaczynają się od 280 tys. zł. W takiej kwocie można nabyć dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m kw. w czwartym etapie inwestycji Sakura na Mokotowie, położonym tuż obok toru wyścigów konnych Służewiec.

d4h45pf

Praga

Urszula Hofman, reprezentująca Grupę Inwest przekonuje z kolei, że mieszkania w cenie poniżej 300 tys. zł jej firma może zaproponować na Pradze. Są to funkcjonalne
kawalerki lub mieszkania 2-pokojowe o metrażu do 35 mkw. Składają się z małego saloniku z aneksem kuchennym i sypialni. W przedpokoju powierzchnia jest maksymalnie wykorzystana, znajduje się w nim tylko miejsce na szafę wnękową i funkcjonalne
przejście.

Mirosław Kujawski, wiceprezes LC Corp proponuje lokale jedno- i dwupokojowe w cenach 250 – 270 tys. Można je znaleźć w każdej z warszawskich inwestycji realizowanych przez firmę, tj. Osiedle na Woli, Poborzańska, Mała Praga, Osiedle Przy Promenadzie. W zależności od lokalizacji jest to mniejsza lub też większa grupa mieszkań.

Ursynów

- W cenie do 270 tys. zł mamy 17 kawalerek o metrażu od 28 do 36 m kw. w będącym w budowie osiedlu Central Park Ursynów przy ul. Kłobuckiej – mówi Katarzyna Żarska, reprezentująca Marvipol. - W każdej inwestycji projektujemy kawalerki, jednak ze względu na wymogi zapewnienia do każdego mieszkania miejsca parkingowego, nie jest ich wiele.

d4h45pf

Bielany

Jak mówi Mirosław Bednarek, prezes Matexi Polska, dwa niedawno uruchomione - Kolska od Nowa i Księżycowa 60 - spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. W mieszczącej się cenowo w segmencie popularnym inwestycji Księżycowa 60 na Bielanach, ceny oscylują na poziomie 6.500 złotych za metr, a w budżecie do 270 tys. zł można bez problemu znaleźć w ofercie także mieszkania dwupokojowe.

Wilanów

Polnord poleca mieszkania na osiedlu Śródmieście Wilanów, zlokalizowane w obrębie ulic Kazachskiej i Branickiego. W trakcie budowy jest budynek F, a niedawno wprowadzono do sprzedaży mieszkania także z budynku E. W ramach przedsprzedaży mieszkania dwupokojowe od 33 m kw. można kupić od 261 tys. zł. - W podwarszawskim osiedlu Neptun Ząbki w cenie 250-270 tys. zł mamy duży wybór mieszkań trzypokojowych od 55 m kw – dodaje Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord.

Kawalerki i lokale dwupokojowe w cenie do 270 tysięcy złotych znajdziemy we wszystkich inwestycjach firmy Robyg. Lokale te charakteryzują się wysokimi możliwościami aranżacyjnymi, dlatego każdy lokal można dostosować do indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość zmiany mieszkania z dwoma pokojami w kawalerkę i na odwrót.

d4h45pf

Podwarszawskie Piaseczno

Agnieszka Wójcik, dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu w Wikana mówi z kolei: - Wikana jest w początkowej fazie ekspansji na rynek stołeczny. Szykujemy się obecnie do rozpoczęcia inwestycji pod nazwą Cisowy Zakątek w Piasecznie. Powstanie tam budynek mieszkalny z parkingiem podziemnym oraz ogródkami przyporządkowanymi do
wybranych mieszkań.

d4h45pf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h45pf