Trwa ładowanie...
d1d1cpa

Tanie mieszkanie w Warszawie - gdzie kupić?

Zobaczcie ciekawe zestawienie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tanie mieszkanie w Warszawie - gdzie kupić?
d1d1cpa

W powstających w stolicy osiedlach największe wzięcie mają obecnie najniżej wycenione mieszkania. W kwocie do 200 tys. zł kupimy jedynie kawalerkę. A jakie mieszkania znajdziemy w nowych projektach w cenie do 250 - 270 tysięcy złotych? Analizę przygotował dla Wawalove portal nieruchomości Dompress.pl.

Przeczytajcie też: W Warszawie najdroższe są mieszkania sprzed 1960 r. i z lat 2000

Bemowo

W inwestycji Nowe Bemowo dostępne są dwa mieszkania dwupokojowe o pow. 42 m kw., które kosztują ponad 260 tys. zł. Lokale położone są na parterze. W sprzedaży są również trzy mieszkania dwupokojowe o metrażu 44 m kw. na wyższych kondygnacjach w
cenie ok. 274 tys. zł.

J.W. Construction proponuje kawalerki i mieszkania dwupokojowe w przedziale cenowym do 270 tys. na osiedlu Villa Campina, które zlokalizowane jest 8 minut od Bemowa.

d1d1cpa

Kamila Kaliniak, reprezentująca Tynkbud-1 tłumaczy: - W naszych inwestycjach oferujemy mieszkania od 6300 zł/m kw. Mieszkanie we wskazanym przedziale cenowym proponujemy w lokalizacji na Bemowie przy ul. Pełczyńskiego. Mieszkania od kwoty 250 tys. zł zaczynają się od metrażu niespełna 37 m kw. i są to już mieszkania dwupokojowe. W inwestycjach, które planujemy rozpocząć w tym roku także znajdzie się część mieszkań w niższych cenach.

Białołęka, Targówek i podwarszawski Piastów

W osiedlu Tarasy Dionizosa przy ul. Winorośli na Białołęce mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 36 do 42 m kw. kosztuje od 203 tys. do 240 tys. zł. Drugi etap inwestycji gotowy będzie jeszcze w tym roku. Mieszkanie trzypokojowe w Tarasach Dionizosa kosztuje prawie 290 tys. zł.

- W osiedlu Derby w cenie nie przekraczającej 250 - 270 tys. zł możemy zaoferować kilka mieszkań dwupokojowych o powierzchni 40 m kw – mówi z kolei Radosław Bieliński, rzecznik prasowy Dom Development. - W usytuowanym także na warszawskiej Białołęce Osiedlu Klasyków mamy w tej kwocie kawalerki o metrażu 28 - 31 m kw. i mieszkania dwupokojowe o pow. od 40 do 43 m kw. W inwestycji Palladium w kwocie do 270 tys. zł dostępne są mieszkania wielości od 32 do 38 m kw. W Osiedlu Wilno na Targówku w cenie do 270 tys. zł można kupić mieszkania jedno i dwupokojowe o pow. do 43 m kw – mówi.

d1d1cpa

Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction zachwala z kolei mieszkania w przedziale cenowym do 270 tys. zł – są to zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwupokojowe, o pow. do 54 m kw. Takie lokale można znaleźć w Zielonej Dolinie na Białołęce.

W sąsiadującym z Warszawą Piastowie, w ukończonej inwestycji Rezydencja Kościuszki są w sprzedaży ostatnie mieszkanie o pow. 36 m kw. w cenie niespełna 213 tys. zł.

Co na Woli?

W inwestycji Dobra Wola II są mieszkania tylko jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni ok. 34 m kw. w kwocie od 265 tys. zł. - W inwestycji Miasto Wola w tym budżecie możemy zaproponować jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią na parterze w cenie 230 tys. zł – mówi Sławomir Szczakowski, dyrektor ds. sprzedaży w Dantex.

d1d1cpa

Włochy

W cenie do 270 – 280 tys. zł w Warszawie Dolcan oferuje mieszkania w inwestycji Miasteczko Rubikon, składającej się wyłącznie z miniapartamentów o powierzchni od 19 do 49 m kw. Ceny kawalerek w tej inwestycji zaczynają się od 156 tys. zł. W kwocie do
280 tys. zł w Miasteczku Rubikon mamy także dwa mieszkania dwupokojowe o powierzchni 37 i 38 m kw.

Mokotów

Echo Investment proponuje lokale na osiedlu Nowy Mokotów. Znajdziemy tu 10 mieszkań jednopokojowych o pow. 29- 30 m kw., które są w cenie do 270 tys. zł.

d1d1cpa

Jak mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development, obecnie ceny najtańszych lokali, które są w ofercie firmy zaczynają się od 280 tys. zł. W takiej kwocie można nabyć dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m kw. w czwartym etapie inwestycji Sakura na Mokotowie, położonym tuż obok toru wyścigów konnych Służewiec.

Praga

Urszula Hofman, reprezentująca Grupę Inwest przekonuje z kolei, że mieszkania w cenie poniżej 300 tys. zł jej firma może zaproponować na Pradze. Są to funkcjonalne
kawalerki lub mieszkania 2-pokojowe o metrażu do 35 mkw. Składają się z małego saloniku z aneksem kuchennym i sypialni. W przedpokoju powierzchnia jest maksymalnie wykorzystana, znajduje się w nim tylko miejsce na szafę wnękową i funkcjonalne
przejście.

Mirosław Kujawski, wiceprezes LC Corp proponuje lokale jedno- i dwupokojowe w cenach 250 – 270 tys. Można je znaleźć w każdej z warszawskich inwestycji realizowanych przez firmę, tj. Osiedle na Woli, Poborzańska, Mała Praga, Osiedle Przy Promenadzie. W zależności od lokalizacji jest to mniejsza lub też większa grupa mieszkań.

d1d1cpa

Ursynów

- W cenie do 270 tys. zł mamy 17 kawalerek o metrażu od 28 do 36 m kw. w będącym w budowie osiedlu Central Park Ursynów przy ul. Kłobuckiej – mówi Katarzyna Żarska, reprezentująca Marvipol. - W każdej inwestycji projektujemy kawalerki, jednak ze względu na wymogi zapewnienia do każdego mieszkania miejsca parkingowego, nie jest ich wiele.

Bielany

Jak mówi Mirosław Bednarek, prezes Matexi Polska, dwa niedawno uruchomione - Kolska od Nowa i Księżycowa 60 - spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. W mieszczącej się cenowo w segmencie popularnym inwestycji Księżycowa 60 na Bielanach, ceny oscylują na poziomie 6.500 złotych za metr, a w budżecie do 270 tys. zł można bez problemu znaleźć w ofercie także mieszkania dwupokojowe.

d1d1cpa

Wilanów

Polnord poleca mieszkania na osiedlu Śródmieście Wilanów, zlokalizowane w obrębie ulic Kazachskiej i Branickiego. W trakcie budowy jest budynek F, a niedawno wprowadzono do sprzedaży mieszkania także z budynku E. W ramach przedsprzedaży mieszkania dwupokojowe od 33 m kw. można kupić od 261 tys. zł. - W podwarszawskim osiedlu Neptun Ząbki w cenie 250-270 tys. zł mamy duży wybór mieszkań trzypokojowych od 55 m kw – dodaje Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord.

Kawalerki i lokale dwupokojowe w cenie do 270 tysięcy złotych znajdziemy we wszystkich inwestycjach firmy Robyg. Lokale te charakteryzują się wysokimi możliwościami aranżacyjnymi, dlatego każdy lokal można dostosować do indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość zmiany mieszkania z dwoma pokojami w kawalerkę i na odwrót.

Podwarszawskie Piaseczno

Agnieszka Wójcik, dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu w Wikana mówi z kolei: - Wikana jest w początkowej fazie ekspansji na rynek stołeczny. Szykujemy się obecnie do rozpoczęcia inwestycji pod nazwą Cisowy Zakątek w Piasecznie. Powstanie tam budynek mieszkalny z parkingiem podziemnym oraz ogródkami przyporządkowanymi do
wybranych mieszkań.

d1d1cpa

Podziel się opinią

Share

d1d1cpa

d1d1cpa