Trwa ładowanie...

Tankuj Energię – przejedź się eko-skuterem pod Warszawą Powiśle!

Każdy, kto pojawi się 22 września pod kawiarnią Warszawa Powiśle, będzie mógł przejechać sie ekologicznym skuterem, rowerem lub motocyklem elektrycznym!

Tankuj Energię – przejedź się eko-skuterem pod Warszawą Powiśle!
d1kiuqv
d1kiuqv

Z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu, 22 września 2013 roku na warszawskim Powiślu odbędzie się impreza pod hasłem „Tankuj Energię”. Każdy kto tego dnia, od godziny 12:00 do późnego wieczora, pojawi się pod klubokawiarnią „Warszawa Powiśle”, będzie mógł za darmo przejechać się w pełni ekologicznym skuterem, rowerem lub motocyklem elektrycznym!

Ciepła, słoneczna końcówka lata to wymarzony czas, aby doładować baterie. „Tankuj Energię”, to hasło imprezy podczas której, poza świetną muzyką i leżakami, pod klubo-kawiarnią Warszawa Powiśle, pojawią się ekologiczne skutery, motocykle i rowery napędzane energią elektryczną. Każdy zainteresowany będzie mógł spróbować swoich sił. „Na większość modeli nie wymagane jest prawo jazdy, wystarczy ukończone osiemnaście lat, odrobina szaleństwa i odwagi. Jazda skuterem to przede *wszystkim świetna zabawa*” – mówi Michael Bell z E3Scooter.

Organizatorem wydarzenia jest E3SCOOTER, dystrybutor największej na świecie marki skuterów elektrycznych, które niedawno pojawiły się na ulicach Warszawy. Testy na które zaprasza E3SCOOTER są darmowe, a skuterem można zgodnie z prawem poruszać się po ulicach, chodnikach i parkach, nie emitują spalin, ani nie wydają hałaśliwych dźwięków.

Impreza pt. „Tankuje Energię” to świetna okazja, aby samemu przetestować jednoślady i osobiście zapytać organizatorów o ich dane techniczne, sposoby ładowania czy koszty związane z zakupem i utrzymaniem skutera. Jak mówi Luiza Witkowska z E3SCOTOER – „Koszt przejechania 100 km skuterem elektrycznym to niecałe 3 złote, czyli równowartość dwóch gałek lodów”.

d1kiuqv

Impreza pod hasłem „Tankuj Energię” odbędzie się 22 września z okazji 13. Europejskiego Dnia Bez Samochodu, główną atrakcją będzie możliwość darmowego przetestowania ekologicznych skuterów, rowerów i motocykli elektrycznych.

Portal Wawalove.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia.

d1kiuqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kiuqv