Trwa ładowanie...
d4ei6u8

Targ Śniadaniowy po dwóch latach powraca do parku Przy Bażantarni

Mieszkańcy Ursynowa z niecierpliwością oczekiwali tej decyzji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targ Śniadaniowy po dwóch latach powraca do parku Przy Bażantarni
d4ei6u8

Idea Targów Śniadaniowych pojawiła się w stolicy przed kilkoma laty i od razu przypadła do gustu warszawiakom. Jest to impreza w której całe rodziny spędzają miło czas, nie martwiąc się o przygotowanie posiłków. Co więcej, na miejscu mogą skosztować lokalnych specjałów czy też autorskich potraw przygotowanych przez samych uczestników . W Warszawie Targi Śniadaniowe odbywały się do tej pory w czterech lokalizacjach.

Jednak z uwagi na sygnały od samych mieszkańców, wraca także piąte miejsce - ursynowski park Przy Bażantarni. Dwa lata wcześniej Targ przeniesiono do Sadku Natolińskiego, jednak nie cieszył się on taką popularnością jak w pierwotnej lokalizacji. Dlatego, w porozumieniu z Urzędem Dzielnicy Ursynów podjęto decyzję o powrocie do organizacji imprezy w parku.

Stało się tak głównie ze względu na liczne prośby i apele warszawiaków, dla których było to idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu z dziećmi. Przypomnijmy, że Targi Śniadaniowe odbywają się co weekend , aż do końca września w następujących lokalizacjach: róg ulic Rozbrat i Szarej, skwer przy al. Wojska Polskiego na Żoliborzu, wspomniany park przy Bażantarni, park Moczydło oraz skwer im. Grupy AK "Granat" na Mokotowie.

d4ei6u8

Przeczytajcie też: Na Pradze Północ rusza pierwsza w Polsce Akademia Futbolu Amerykańskiego

d4ei6u8

Podziel się opinią

Share
d4ei6u8
d4ei6u8