Trwa ładowanie...

Targi Rzeczy Ładnych

"Chcemy odczarować elitarność pojęcia “design”, pokazać jak istotną rolę odgrywa on w codziennym życiu" - mówią organizatorzy

Targi Rzeczy Ładnych
d3ub569
d3ub569

5-6 kwietnia w samym sercu Warszawy, w historycznym Domu Braci Jabłkowskich odbędzie się druga edycja Targów Rzeczy Ładnych – imprezy, której celem jest promocja i popularyzacja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności.* Chcemy odczarować elitarność pojęcia “design”, pokazać jak istotną rolę odgrywa on w codziennym życiu* - mówią organizatorzy - Cenimy estetykę i funkcjonalność przedmiotów. Dostrzegamy deficyt tych pojęć w rzeczywistości, która nas otacza i chcemy to zmienić.

Tu w jednym miejscu zaprezentują się znakomite firmy, projektanci, graficy. Targi Rzeczy Ładnych to otwarte targi designu, projektowania i promocji najciekawszych trendów na polskim rynku przedmiotów użytkowych, a także wystawy i warsztaty. Oprócz części Targowej organizatorzy zapraszają też do strefy dla dzieci, która była wielkim sukcesem pierwszej edycji - zabawki, książki, warsztaty i strefa do zabawy. Do tego wszystkiego pyszna kawa, coś dobrego do przekąszenia - idealny plan na weekendowe wyjście - mówią organizatorzy.

d3ub569
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ub569