Trwa ładowanie...

Telefon doładujesz w autobusach MZA

Wkrótce liczba biletomatów bezgotówkowych, w których można również doładować komórkę zwiększy się z 740 do 1200 sztuk

Telefon doładujesz w autobusach MZA
d2wdi3g
d2wdi3g

Z początkiem sierpnia w biletomatach bezgotówkowych funkcjonujących w warszawskich autobusach MZA oprócz zakupu biletu i doładowania karty miejskiej, można doładować telefony głównych operatorów sieci komórkowych działających w Polsce - jeżeli korzysta z telefonu w systemie pre-paid. Twórcy systemu biletomatów bezgotówkowych przewidują szybką popularyzację tej nowej formy zakupu doładowań telefonów pre-paid w stolicy.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, aż 54% wszystkich numerów komórkowych funkcjonujących w Polsce działa w systemie pre-paid. Szacuje się, że w stolicy, mieście o największej liczbie ludności w kraju, która jest jednocześnie największym ośrodkiem akademickim, użytkowników telefonów w systemie pre-paid może być nawet ponad milion.

Wszystkie biletomaty bezgotówkowe funkcjonujące w autobusach Miejskich Zakładów Autobusowych umożliwiają doładowanie telefonu pre-paid. Po wybraniu w lewym dolnym rogu ekranu opcji „Moje doładowanie”, należy wybrać z menu operatora i kwotę doładowania, a następnie zapłacić kartą klasyczną stykową z użyciem kodu PIN albo kartą z PayPass i payWave – do kwoty 50 PLN – lub z wykorzystaniem PIN powyżej tej kwoty. Biletomat drukuje kwit z kodem doładowującym do zasilenia telefonu. Średnio cała operacja doładowania telefonu nie zajmuje więcej niż 30-60 sekund. Bezpieczeństwo wszystkich transakcji płatniczych w biletomatach bezgotówkowych gwarantują odpowiednie zabezpieczenia i certyfikaty.

Biletomaty bezgotówkowe, w których można teraz również zakupić doładowanie telefonu pre-paid, funkcjonują w 740 warszawskich autobusach MZA. W najbliższej przyszłości sieć biletomatów bezgotówkowych zostanie zwiększona do 1200 sztuk.

d2wdi3g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wdi3g