Trwa ładowanie...

"Ten pokaz był pojechany na maxa!"

Gosia Baczyńska czuje miłość. Co o jej najnowszej kolekcji sądzą warszawscy celebryci?
Share
"Ten pokaz był pojechany na maxa!"
d2o1itd

Wczoraj, 27 czerwca w warszawskim Centrum Sztuk - Fort Sokolnickiego odbył się premierowy pokaz zimowej kolekcji Gosi Baczyńskiej pod tytułem "I feel love". W prezentowanej kolekcji dominował kolor srebrny, opalizujące wstawki, amarant, indygo oraz czerń. Stylizację modelek dopełniały buty Nicholasa Kirwooda, wysadzane kryształami, przyciągające uwagę mocnymi akcentami kolorystycznymi, bądź niebanalnym kształtem obcasów.

Kolekcja się tak nazywa, ponieważ zainspirował mnie utwór muzyczny, który usłyszałam w Paryżu podczas Fashion Week. Dj puszczał muzykę, która mnie po prostu zwaliła z nóg. Okazało się, że to była Donna Summer w wykonaniu Klausa Nomi - mówi projektantka.

Znam się z Gosią od wielu lat, byłam na wielu jej pokazach i za każdym razem robi show. Po raz kolejny zaskoczyła wszystkich, za to ją cenię. Uwielbiam wszystkie koronkowe sukienki - powiedziała Ilona Ostrowska. Wszyscy ci, którzy spodziewali się show z pewnością się nie zawiedli. Zimowa sceneria pokazu- gruboziarnista sól imitująca śnieg, dyskotekowe kule nawiązujące do lodowych kryształów idealnie wpisywały się w niepowtarzalny klimat zimowej kolekcji projektantki.

d2o1itd

Lubię Gosię za konsekwencję, odwagę, szalone pomysły i oryginalność. Jej imprezy są zawsze zapięte na ostatni guzik i to są najlepsze imprezy w mieście - skomentowała pokaz Monika Brodka. Pokazy Gosi Baczyńskiej przyciągają tłumy gwiazd.

Zobaczcie wideo i posłuchajcie, co inne gwiazdy sądzą o kolekcji "I feel love".

d2o1itd

Podziel się opinią

Share
d2o1itd
d2o1itd