Trwa ładowanie...

To jest mapa! Tarchomin oczami mieszkańców

Każdy może ją otrzymać. Podpowiadamy jak to zrobić

To jest mapa! Tarchomin oczami mieszkańców
d1rb6ws
d1rb6ws

Białołęcki Ośrodek Kultury, Spółdzielnia "Krajobraz" oraz Fundacja "Stocznia" wspólnie przygotowały mapę, która pokazuje*Tarchomin... oczami mieszkańców. Opisano na niej najciekawsze - zdaniem twórców - miejsca do odwiedzenia. Jest więc na niej i sklep "U Dziadka", i zwykły kebab, i ładna polana. *

Mapa jest efektem prac stoiska, które wiosną krążyło po Tarchominie. Każdy, kto je odwiedził, mógł zaproponować własne miejsce. Wspólnie uzbierano ponad 70 punktów wskazanych i opisanych ciekawie przez mieszkańców. Z mapy dowiemy się m.in. gdzie stoją słynne "Jedynki" czyli bloki, od których rozpoczyna się Tarchomin, gdzie na osiedlu dostaniemy najlepsze słodycze lub gdzie znajdują się stadniny małych koni. Dowiemy się także, co stało kiedyś w danym miejscu oraz co mogłoby - zdaniem mieszkańców - powstać.

Co ciekawe, mapę (oprawę graficzną) wykonały dzieci z białołęckiego Ośrodka Pomocy Społecznej (po cichu dodamy, że zrobiły to pod opieką grafików z profesjonalnego studia).

d1rb6ws

Jeśli chcemy taką mapę, możemy ją otrzymać za darmo w Białołęckim Ośrodku Kultury (ul. Van Gogha 1) lub Fundacji "Stocznia" (ul. Bracka 20b). Pocztą otrzymamy ją wysyłając swój adres na e-mail stocznia@stocznia.org.pl.

d1rb6ws
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rb6ws