Trwa ładowanie...

To oni wywoływali burdy! Rozpoznajesz ich?

Stołeczni policjanci opublikowali dziś zdjęcia mężczyzn, którzy atakowali policję podczas Marszu Niepodległości (wideo)

To oni wywoływali burdy! Rozpoznajesz ich?
d44x7d7
d44x7d7

Stołeczna komenda prowadzi postępowanie w sprawie zadymy , jaka miała miejsce 11 listopada, podczas Marszu Niepodległości. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście, która wydała postanowienie o publikacji wizerunków osób podejrzewanych o te czyny. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby widoczne na zdjęciach, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym KSP pod numerem telefonu 22 603 65 83 lub 997.

Zdjęcia zrobiono w okolicach skrzyżowania Marszałkowskiej z Żurawią. W tym miejscu po raz trzeci (wcześniej na Grzybowskiej i przed Pałacem Kultury) zadymiarze zaatakowali policjantów wywołując bijatykę. Po zamieszkach doprowadzono na komisariaty 176 osób, z czego 21 zatrzymano. Rannych zostało 22 policjantów, którzy odnieśli obrażenia w czasie prowadzonych działań. Trzech funkcjonariuszy wymaga hospitalizacji.

Zamieszki kosztowały miasto 50 tysięcy zł. Oprócz bijatyk, bandyci demolowali stołeczne ulice. Powyrywano płyty chodnikowe i kostka brukowa. Zadymiarze poprzewracali znaki drogowe, poprzewracali kosze i uszkodzili sygnalizację na jednym ze skrzyżowań.

Zobaczcie wideo ze strać zadymiarzy z policją!

d44x7d7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44x7d7