Trwa ładowanie...
holderName

Tomasz Kot w roli wróżki

Promuje projekt Domu Kultury "Zacisze"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kot w roli wróżki
holderName

Tomasz Kot, wybitny polski aktor filmowy i teatralny tym razem wcielił się w rolę wróżki. Wszystko po to, by promować jeden z projektów, który został zgłoszony do budżetu partycypacyjnego. Ta kolejna, wyjątkowa kreacja aktora nakreśla pomysł Domu Kultury "Zacisze" na zbudowanie placu zabaw z prawdziwego zdarzenia.

Na filmiku Tomasz Kot słyszy głosy, które podpowiadają, alby głosować własnie na ten projekt. Zakłada on budowę wielofunkcyjnego, nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw na osiedlu Zacisze dla najmłodszych dzieci oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pomysłodawcy chcieliby, aby okolice szkoły, DK Zacisze oraz OSiR Targówek były miejscem rekreacji, odpoczynku i wspólnego spędzania wolnego czasu dla mieszkańców Zacisza.

Plac zabaw będzie bezpłatny i ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców Warszawy. Po zmroku korzystanie z obiektu również będzie możliwe dzięki zainstalowanym latarniom. Miejsce zabaw zostanie zaprojektowane w sposób umożliwiający dostęp osobom niepełnosprawnym. Plac zabaw będzie zamykany na godziny nocne. Obiekt zostanie podzielony na 2 strefy – dla dzieci starszych i młodszych.

holderName

Przeczytajcie jak możecie oddać głos: Ruszyło głosowanie na projekty do budżetu partycypacyjnego

Tymczasem sami zobaczcie i posłuchajcie, co jedyna w swoim rodzaju wróżka przewidziała:

Przeczytaj też: Pomóż Warszawie wykręcić kilometry narowerze. Czy stolica okaże się najlepsza?

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName