Trwa ładowanie...

Top lokale: 2 pokoje za ponad 6,5 miliona!

Mieszkanie, które zrobi Ci kawę na śniadanie!

Share
Top lokale: 2 pokoje za ponad 6,5 miliona!
d179oav

Z cyklu Top Lokale - dwa pokoje na Mokotowie* za jedyne 6 552 000 zł.* Jesteście w szoku? Przeczytajcie, co tak naprawdę kosztuje.

To nie jest zwyczajne mieszkanie - cały budynek, w którym się mieści, posiada tzw. system inteligentnego budynku. Lokal przejmuje za nas część obowiązków domowych. To rozwiązanie pozwala zapomnieć o rutynowych czynnościach takich jak zamykanie rolet, wyłączanie świateł czy kontrola temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Właściciel zyskuje nawet kilka dodatkowych minut snu - inteligentne mieszkanie przygotuje gorącą wodę w wannie i nastawi odpowiednią kawę. Ten luksusowy system jest świetny, ale też kosztuje - w tym przypadku 117 tys. za m².

Mieszkanie mieści się przy ul. Naruszewicza, w 8-piętrowej rezydencji z dwoma lokalami usługowymi na parterze.

W podziemiach zlokalizowano miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Natomiast na dachu umieszczono malowniczy ogród ze starannie dobraną roślinnością, pozwalającą cieszyć się tym miejscem przez cały rok. Klimat zwiększa poczucie komfortu mieszkańców.

d179oav

We wnętrzach budynku mieści się 76 luksusowych apartamentów o powierzchni od 56 do 112m2. Na ostatnim piętrze zaprojektowano penthousy. Każdy z właścicieli ma do wyboru trzy style wyposażenia wnętrz: tradycyjny, awangardowy i ekskluzywny.* Przy aranżacji pomieszczeń wykorzystywane są elementy z kolekcji Macieja Zienia*. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość połączenia lokali.

Wszystkie apartamenty wyposażone są w system inteligentnego domu. Gdyby ktoś się w tej chwili zdecydował - ofertę znajdzie TUTAJ .

d179oav
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d179oav