Top lokale: Apartament za 8 milionów!

"Jest naturalnym uzupełnieniem otoczenia Łazienek Królewskich"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Top lokale: Apartament za 8 milionów!

Apartament, który dziś prezentujemy w Top Lokalach mieści się w jednym z najbardziej luksusowych i prestiżowych apartamentowców w Warszawie, w pobliżu Parku Łazienkowskiego, Hotelu Hyatt, Parku Ujazdowskiego, Agrykoli oraz ambasad.

Apartamentowiec jest naturalnym uzupełnieniem otoczenia Łazienek Królewskich, idealnie w komponowanym w zieleń z elementami architektury art deco. - czytamy w opisie.

Mieszkanie posiada piękny widok na Łazienki Królewskie (jest tu wspaniały taras, można go zobaczyć na planie mieszkania, poniżej). W budynku mieści się również luksusowo wyposażony klub dla mieszkańców przyjmujących gości (3 sale). Co poza tym? Elegancka recepcja, szklane windy. Wysokość mieszkania - 300 cm. Samo mieszkanie ma 193 m².

Podziel się

Drzwi do mieszkań wykończone w fornirze, marmur i trawertyn na klatce schodowej. Tynki - oczywiście weneckie. Apartament jest wykończony w najwyższym standardzie. System ogrzewania to słynna Jaga. Jest tu klimatyzacja, telewizja satelitarna oraz internet. Dyskretna całodobowa ochrona i monitoring. W całym budynku znajduje się tylko tylko 26 apartamentów. Do mieszkania przynależą dwa miejsca garażowe (po 50 m² każde).

Cena tego miłego lokalu : 8 000 000 zł ( 41 451,00 zł za m²). Gdyby ktoś się właśnie zdecydował na kupno, ofertę znajdzie TUTAJ .

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.