Trwa ładowanie...

Topimy lody! Ostatni tydzień Zimowego Narodowego!

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany
Topimy lody! Ostatni tydzień Zimowego Narodowego!
d34vjm3
d34vjm3

Jeszcze tylko do 5 marca goście mogą skorzystać z największej zimowej atrakcji stolicy – Zimowego Narodowego! Do niedzieli włącznie można pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, zagrać w curling, czy poszaleć na disco lodowisko. Na zakończenie projektu organizatorzy przygotowali wyjątkową promocję -50% na bilety normalne na lodowiska w ramach akcji „Topimy lody”.

Zimowy Narodowy od kilku miesięcy jest jedną z największych, zimowych atrakcji na mapie Warszawy. Lodowiska, górka lodowa, curling, bumper carsy, skatepark to tylko część bogatej oferty. Zimowy Narodowy to idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego z bliskimi i rozwijanie swoich sportowych pasji, tych związanych z łyżwiarstwem, ale też jazdą na rolkach, desce czy longboardzie.

Jeszcze tylko kilka dni, do 5 marca, warszawiacy i goście odwiedzający stolicę, mogą skorzystać z atrakcji Zimowego Narodowego. Kto nie miał jeszcze okazji zagrać w curling, spróbować tegorocznej nowości – „bumper cars”, zjechać z górki lodowej, albo po prostu pojeździć na łyżwach, ma szansę do niedzieli. Z kolei do piątku, 3 marca, można skorzystać z promocji „Topimy lody”, czyli -50% na bilety normalne na lodowiska.

Jeszcze w tym tygodniu, Zimowy Narodowy będzie miejscem ciekawych imprez sportowych. Już 1 marca odbędzie się tutaj III edycja „Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym”. Jest to ogólnopolski turniej mini hokeja na lodzie organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski. Wszyscy Ci, którzy chcieliby obejrzeć na żywo zmagania drużyn podczas „Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym”, mogą bezpłatnie wejść na trybuny. Od godziny 10.15 do godziny 14.30 trybuna D15 będzie otwarta dla gości. Wejście bramą nr 2, następnie kołowrotami B i stamtąd należy kierować się na trybunę D15.

Dzień później, 2 marca, Zimowy Narodowy będzie gościł dzieci z klas IV-VI, które będą się zmagały w V ogólnopolskim turnieju „Mistrzów Białego Orlika”, który jest organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7. Jest to impreza zamknięta, biorą w niej uczniowie, którzy wcześniej zakwalifikowali się do turnieju.

d34vjm3

W piątkowy i sobotni wieczór Zimowy Narodowy zaprasza, szczególnie starszych gości, na dwie ostatnie w tej edycji imprezy na łyżwach - „Disco Lodowisko z 4Fun.TV”, gdzie przy muzyce granej na żywo przez DJ-ów można pojeździć na łyżwach na jedynej takiej imprezie w mieści.

Sobotni i niedzielny poranek to ulubione zajęcia najmłodszych - „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, prowadzone przez instruktorów z Ice&Fun, czyli zabawa połączona z nauką jazdy na łyżwach.

Również w sobotę, 4 marca, o godzinie 14:00 odbędzie się ostatni event rolkarski na Skateparku Zimowego Narodowego. Organizatorzy zapraszają osoby w wieku od 4 do 18 lat do zapisywania się na zawody Bladecross dla dzieci wchodzące w skład Mazowieckiej Ligi Bladecrossa. Wyścig jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności rolkarskich na tle innych, a przede wszystkim do dobrej zabawy z rówieśnikami. Dodatkową atrakcją będzie wyścig dla rodziców i wyścig dla osób na wrotkach klasycznych. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy. Nagrodami będzie coś słodkiego od E.Wedel oraz orzeźwiającego od Sprite'a. Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na http://rollschool.pl/bladecross-dla-dzieci/

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Ponad 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, 11-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, curling, ice bar „Strefa Polarna”, strefa chillout Factory Annopol, skatepark, „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” i tegoroczna nowość – bumper cars.

d34vjm3

ZIMOWY NARODOWY
5 listopada 2016 - 5 marca 2017
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek 15.00-23.00
Piątek 15.00-00.45
Sobota i Niedziela 9.00-00.00

Ceny biletów:
Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł
Górka lodowa: od 5 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy
Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł
Więcej informacji na
www: www.zimowynarodowy.pl

Artykuł sponsorowany
d34vjm3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34vjm3