Trwa ładowanie...

TOTAMTO - kiermasz sąsiedzki na Mokotowie

Warto wpaść na zakupy lub sprzedać swoje niepotrzebne już w domu przedmioty

TOTAMTO - kiermasz sąsiedzki na Mokotowie
dxozd0l
dxozd0l

13 września (sobota) 2014 r. w godzinach od 11:00 do 16:00 na Mokotowie odbędzie się kiermasz sąsiedzki. Udział w kiermaszu może wziąć każdy. Będzie okazja, aby sprzedać niepotrzebne rzeczy w domu lub kupić przedmioty takie jak: ubrania, buty, akcesoria, książki, płyty, bibeloty, zabawki, elektronikę, meble, sprzęty domowe, jak również rękodzieło. Podczas wydarzenia będą zbierane fundusze Rady Rodziców Przedszkola nr 108 "Tęczowy Promyk".

W kiermaszu może wziąć udział każdy poza firmami zajmującymi się profesjonalną sprzedażą. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol). Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadczają, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.

Uczestnictwo w kiermaszu jako sprzedawca wiąże się z przekazaniem "cegiełki" w wysokości 10 zł na fundusz Rady Rodziców Przedszkola nr 108 "Tęczowy Promyk". Zgłoszenia do dnia 11.09.2014 należy przekazywać drogą mailową na adres: nieryczmala@gmail.com lub na Facebooku: https://www.facebook.com/totamtonamokotowie

dxozd0l

*Kiermasz odbędzie się na terenie ogródka Przedszkola nr. 108 „Tęczowy Promyk”przy ulicy Olszewskiej 7/9 na Mokotowie . *W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (deszcz, huragan, tornado itp.) termin kiermaszu zostanie przeniesiony na 20 września.

dxozd0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxozd0l