Trwa ładowanie...
d34qdaw

TOTAMTO - kiermasz sąsiedzki na Mokotowie

Warto wpaść na zakupy lub sprzedać swoje niepotrzebne już w domu przedmioty
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TOTAMTO - kiermasz sąsiedzki na Mokotowie
d34qdaw

13 września (sobota) 2014 r. w godzinach od 11:00 do 16:00 na Mokotowie odbędzie się kiermasz sąsiedzki. Udział w kiermaszu może wziąć każdy. Będzie okazja, aby sprzedać niepotrzebne rzeczy w domu lub kupić przedmioty takie jak: ubrania, buty, akcesoria, książki, płyty, bibeloty, zabawki, elektronikę, meble, sprzęty domowe, jak również rękodzieło. Podczas wydarzenia będą zbierane fundusze Rady Rodziców Przedszkola nr 108 "Tęczowy Promyk".

Czytaj też: Sportowy weekend na Białołęce

W kiermaszu może wziąć udział każdy poza firmami zajmującymi się profesjonalną sprzedażą. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol). Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadczają, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.

d34qdaw

Uczestnictwo w kiermaszu jako sprzedawca wiąże się z przekazaniem "cegiełki" w wysokości 10 zł na fundusz Rady Rodziców Przedszkola nr 108 "Tęczowy Promyk". Zgłoszenia do dnia 11.09.2014 należy przekazywać drogą mailową na adres: nieryczmala@gmail.com lub na Facebooku: https://www.facebook.com/totamtonamokotowie

*Kiermasz odbędzie się na terenie ogródka Przedszkola nr. 108 „Tęczowy Promyk”przy ulicy Olszewskiej 7/9 na Mokotowie . *W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (deszcz, huragan, tornado itp.) termin kiermaszu zostanie przeniesiony na 20 września.

Czytaj też: Tajniki chińskiej kultury na China Expo Poland 2014

Podziel się
d34qdaw

Podziel się opinią

Share

d34qdaw

d34qdaw