Trwa ładowanie...
d42qni8

Trąba powietrzna, grad oraz wiatr wiejący z prędk. 110 km/h. Ratusz ostrzega warszawiaków!

"Prosimy mieszkańców Warszawy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas burzy, usunięcie nieprzytwierdzonych przedmiotów z balkonów i nieparkowanie samochodów pod drzewami" - ostrzegają władze ratusza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trąba powietrzna, grad oraz wiatr wiejący z prędk. 110 km/h. Ratusz ostrzega warszawiaków!
d42qni8

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o bardzo dużym prawdopodobieństwie wystąpienia w piątek, na terenie województwa mazowieckiego, burz z gradem.

IMiGW przewiduje wystąpienie silnych burz w godz. 11.00-18.00, podczas których opady deszczu wyniosą do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 110 km/h. Miejscami grad i możliwość lokalnego wystąpienia trąby powietrznej.

- Prosimy mieszkańców Warszawy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas burzy, usunięcie nieprzytwierdzonych przedmiotów z balkonów i nieparkowanie samochodów pod drzewami - ostrzegają władze ratusza.

d42qni8

"Jeśli w Twojej okolicy burza połamała drzewa lub woda wylewa się ze studzienek, skontaktuj się z Miejskim Centrum Kontaktu Warszawa 19115. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji mobilnej Warszawa 19115, portalu www.warszawa 19115 lub zadzwoń pod nr 19115 - poinformuj o zdarzeniu, a MCK od razu skieruje sprawę do odpowiednich służb" - informuje w swoim komunikacie ratusz.

Przeczytaj też: Stumetrowa wodna ślizgawka niebawem w Warszawie!

d42qni8

Podziel się opinią

Share
d42qni8
d42qni8