Trwa ładowanie...

Trąba powietrzna, grad oraz wiatr wiejący z prędk. 110 km/h. Ratusz ostrzega warszawiaków!

"Prosimy mieszkańców Warszawy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas burzy, usunięcie nieprzytwierdzonych przedmiotów z balkonów i nieparkowanie samochodów pod drzewami" - ostrzegają władze ratusza.

Trąba powietrzna, grad oraz wiatr wiejący z prędk. 110 km/h. Ratusz ostrzega warszawiaków!
d3rzobc
d3rzobc

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o bardzo dużym prawdopodobieństwie wystąpienia w piątek, na terenie województwa mazowieckiego, burz z gradem.

IMiGW przewiduje wystąpienie silnych burz w godz. 11.00-18.00, podczas których opady deszczu wyniosą do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 110 km/h. Miejscami grad i możliwość lokalnego wystąpienia trąby powietrznej.

- Prosimy mieszkańców Warszawy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas burzy, usunięcie nieprzytwierdzonych przedmiotów z balkonów i nieparkowanie samochodów pod drzewami - ostrzegają władze ratusza.

"Jeśli w Twojej okolicy burza połamała drzewa lub woda wylewa się ze studzienek, skontaktuj się z Miejskim Centrum Kontaktu Warszawa 19115. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji mobilnej Warszawa 19115, portalu www.warszawa 19115 lub zadzwoń pod nr 19115 - poinformuj o zdarzeniu, a MCK od razu skieruje sprawę do odpowiednich służb" - informuje w swoim komunikacie ratusz.

d3rzobc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rzobc