Trwa ładowanie...
d43k7rt

Tragedia we Włochach w Warszawie, znaleziono martwego noworodka. Zarzuty dla rodziców

Do dramatu doszło w jednym z bloków w warszawskiej dzielnicy Włochy. O godzinie 2.30 w nocy z soboty na niedzielę policję zaalarmowali rodzice. Ich dziecko leżało martwe w łóżeczku. Okazało się, że byli pijani. Teraz usłyszeli zarzuty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W stolicy znaleziono martwe dziecko
W stolicy znaleziono martwe dziecko (WP.PL)
d43k7rt

Policja znalazła martwego noworodka w mieszkaniu we Włochach w ostatni weekend. Na miejscu zastano totalnie pijanych rodziców. Matka ledwie trzymała się na nogach, a jej 12-miesięczna córka leżało w tym czasie w łóżeczku. Noworodek był martwy.

- Rodzice dziecka byli pod wpływem alkoholu, oboje zostali zatrzymani i przesłuchani - powiedziała Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji. Przeprowadzono sekcję zwłok dziewczynki.

Martwy noworodek w mieszkaniu. Rodzice z zarzutami

- Nie wykazały obrażeń mających wpływ na mechanizm zgonu. Stwierdzono niewydolność krążeniowo-oddechową. Rodzice usłyszeli zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia dziecka i nieumyślnego spowodowania śmierci - wyjaśniła "Gazecie Wyborczej" Mirosława Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie

d43k7rt

Śledczy nie ujawnili jednak, jakie zeznania złożyli rodzice. Wiadomo jedynie, że są małżeństwem, matka ma 24 lata, a ojciec - 25.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Rytel, rok po tragicznej nawałnicy

d43k7rt

Podziel się opinią

Share

d43k7rt

d43k7rt