Trwa ładowanie...
d3pdphn
daewoo

Tragiczny wypadek na Wirażowej. Nie żyje kierowca daewoo. Duże utrudnienia w okolicach Okęcia

Do wypadku doszło na ulicy Wirażowej, w pobliżu skrzyżowania z ul.Narkiewicza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny wypadek na Wirażowej. Nie żyje kierowca daewoo. Duże utrudnienia w okolicach Okęcia
d3pdphn

Kierowca daewoo uderzył w filar wiaduktu na ulicy Wirażowej w Warszawie. To około 70-letni mężczyzna, który poniósł śmierć na miejscu. Ulica zablokowana jest w obu kierunkach. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy kierują ruchem i odsyłają kierowców na objazdy.

- Do wypadku doszło na ulicy Wirażowej, w pobliżu skrzyżowania z ul.Narkiewicza. Ok godziny 6.40 samochód marki daewoo lanos uderzył w filar wiaduktu. Niestety, kierowca auta poniósł śmierć na miejscu. To mężczyzna, w wieku około 70 lat - informuje aspirant Rafał Retmaniak z sekcji prasowej stołecznej policji.

- W tym momencie zorganizowane są objazdy, ponieważ ulica Wirażowa, na odcinku od Poleczki do Narkiewicza, jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku oraz kierują kierowców na alternatywne trasy - dodał asp. Retmaniak.

d3pdphn

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego - w związku z zablokowanym przejazdem na ulicy Wirażowej, autobusy linii 148, 306, 331 jadące w kierunku Lotniska Chopina kursują z pominięciem przystanku PKP Okęcie 04.

Aktualizacja: Koniec utrudnień w kursowaniu autobusów linii 148, 306 i 331.

Źródło: (ztm/WawaLove.pl)

Przeczytaj też: Zamiast reklam - porno. Film mogli oglądać przechodnie

d3pdphn

Podziel się opinią

Share

d3pdphn

d3pdphn