WP

Tragiczny wypadek w stolicy. "Próbowała przebiec na czerwonym świetle"

77-latka śmiertelnie potrącona na pasach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny wypadek w stolicy. "Próbowała przebiec na czerwonym świetle"
WP

Nie żyje 77-letnia kobieta potrącona na ulicy Grochowskiej w Warszawie. Z informacji przekazanych przez policję wynika, iż piesza wbiegła na pasy na czerwonym świetle. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Na miejscu pracują policjanci.

- Około godziny 18:30 na skrzyżowaniu Grochowskiej i Międzyborskiej na warszawskiej Pradze-Południe doszło do śmiertelnego potrącenia starszej kobiety. Według relacji świadków, 77-latka została potrącona przez kierowcę peugeota w momencie, gdy próbowała przebiec przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle - mówi WawaLove.pl Piotr Świstak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

- Kobieta natychmiast została poddana reanimacji, niestety nie udało się jej uratować. Kierowca auta był trzeźwy - dodaje Świstak.

WP

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia oraz wyznaczają dla kierowców objazdy, gdyż droga na wspomnianym odcinku zablokowana jest w obu kierunkach.

Utrudnienia

"W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie przystanku MIĘDZYBORSKA kierunek WIATRACZNA występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 125, 135, 311" - czytamy w komunikacie ZTM.

Utrudnienia mogą potrwać około 2-3 godziny.

WP

Przeczytaj też: Wkrótce ruszą prace w rejonie Południowej Obwodnicy Warszawy. Kluczowa decyzja

Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP