ycipk-e9ub75

Trasą AK pojedziemy już w ten weekend? "Czekamy na wynik ostatniej kontroli"

Koszt inwestycji to blisko 800 mln złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trasą AK pojedziemy już w ten weekend? "Czekamy na wynik ostatniej kontroli"
ycipk-e9ub75

Dziś na Trasie AK zebrała się komisja, która ma ocenić, czy można otworzyć już inwestycję. nadzór budowlany zapowiedział, że jeśli kontrola wypadnie pozytywnie, wyda zgodę na użytkowanie. - Czekamy na wynik ostatniej kontroli - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Jak powiedziała WawaLove.pl Anna Stefańska z GDDKiA , fragment Trasy od węzła Powązkowska do mostu Grota ma być otwarty w całości, sam most będzie udostępniany kierowcom etapowo. W pierwszym zostaną udostępnione tzw. jezdnie lokalne, przeznaczone głównie do ruchu miejskiego. Wykonawca inwestycji zamierza przeznaczyć jeszcze do kilkunastu dni na przeprowadzenie niezbędnych prac kosmetycznych (np. uprzątnięcie wszystkich jezdni). Po około 10 dniach oddane zostanie do użytku 10 pasów ruchu oraz ścieżka rowerowa i przejście dla pieszych.

Ma miejscu wciąż będą trwały prac wykończeniowe, cała inwestycja zostanie oddana do użytku jeszcze tym miesiącu.
Przebudowa Trasy i mostu rozpoczęła się w 2013 roku, wyremontowany odcinek ma 4,6 km długości. Koszt inwestycji to blisko 800 mln złotych.

ycipk-e9ub75
Most Grota - Obecnie czekamy na kontrolę i wyniki WINB. Jeżeli będą pozytywne, będziemy mogli rozpocząć wdrażanie nowej...

Posted by [ Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad [GDDKiA] ]( https://www.facebook.com/gddkia ) on  [ 10 września 2015 ]( https://www.facebook.com/gddkia/posts/1001540233231856:0 )
Podziel się
ycipk-e9ub75
ycipk-e9ub75
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-e9ub75