Trwa ładowanie...
d1ksmt7

Trasa Świętokrzyska będzie kontynuowana. Jest zezwolenie na budowę

Dwie dwupasmowe jezdnie z miejscem na tory tramwajowe powstaną od ul. Tysiąclecia do ul. Zabranieckiej
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trasa Świętokrzyska będzie kontynuowana. Jest zezwolenie na budowę
d1ksmt7

Trasa Świętokrzyska będzie kontynuowana. Dwie dwupasmowe jezdnie z miejscem na tory tramwajowe powstaną od ul. Tysiąclecia do ul. Zabranieckiej. Wojewoda mazowiecki podpisał decyzję zatwierdzającą projekt i zezwalającą na realizację inwestycji drogowej na tzw. odcinku B Trasy Świętokrzyskiej. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności - informuje tvnwarszawa.pl.

Zobacz także: Trasa Świętokrzyska na Pradze już w budowie (ZDJĘCIA)

Budowany jest obecnie pierwszy odcinek trasy - od Wybrzeża Szczecińskiego do Zamoyskiego. Ma być zostać ukończony do 30 września 2014 roku ( zobaczcie zdjęcia! ). W fazie projektowej jest obecnie brakujący fragment, który ma połączyć ul. Zamoyskiego z odcinkiem B. Przewiduje się także poprowadzenie dalszych fragmentów drogi w kierunku Ząbek.

d1ksmt7

Fragment, na którego zezwolenie właśnie podpisano, będzie liczył 1,3 km i zaczynał się na przedłużeniu ul. Kijowskiej, tuż przed Dworcem Wschodnim . Na tym odcinku mają powstać dwie dwupasmowe jezdnie z miejscem na tory tramwajowe. Pod torami kolejowymi wybudowane zostaną tunele, a na skrzyżowaniu z ulicą Podlaską skrzyżowanie.

Zobacz także: Mieszkańcy walczą o park, przez który ma poprowadzić Trasa Świętokrzyska

Podziel się
d1ksmt7

Podziel się opinią

Share

d1ksmt7

d1ksmt7