Trwa ładowanie...

Trasa Świętokrzyska będzie kontynuowana. Jest zezwolenie na budowę

Dwie dwupasmowe jezdnie z miejscem na tory tramwajowe powstaną od ul. Tysiąclecia do ul. Zabranieckiej

Share
Trasa Świętokrzyska będzie kontynuowana. Jest zezwolenie na budowę
dg8vbn4

Trasa Świętokrzyska będzie kontynuowana. Dwie dwupasmowe jezdnie z miejscem na tory tramwajowe powstaną od ul. Tysiąclecia do ul. Zabranieckiej. Wojewoda mazowiecki podpisał decyzję zatwierdzającą projekt i zezwalającą na realizację inwestycji drogowej na tzw. odcinku B Trasy Świętokrzyskiej. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności - informuje tvnwarszawa.pl.

Budowany jest obecnie pierwszy odcinek trasy - od Wybrzeża Szczecińskiego do Zamoyskiego. Ma być zostać ukończony do 30 września 2014 roku ( zobaczcie zdjęcia! ). W fazie projektowej jest obecnie brakujący fragment, który ma połączyć ul. Zamoyskiego z odcinkiem B. Przewiduje się także poprowadzenie dalszych fragmentów drogi w kierunku Ząbek.

dg8vbn4

Fragment, na którego zezwolenie właśnie podpisano, będzie liczył 1,3 km i zaczynał się na przedłużeniu ul. Kijowskiej, tuż przed Dworcem Wschodnim . Na tym odcinku mają powstać dwie dwupasmowe jezdnie z miejscem na tory tramwajowe. Pod torami kolejowymi wybudowane zostaną tunele, a na skrzyżowaniu z ulicą Podlaską skrzyżowanie.

dg8vbn4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg8vbn4