Trwa ładowanie...

Trollujmy tych, którzy zaklejają śmieciem Warszawę!

Miasto nie potrafi z nimi walczyć? Pokażmy, że my potrafimy!

Trollujmy tych, którzy zaklejają śmieciem Warszawę!
d17f6z1
d17f6z1

Jak podały wczoraj media, władze rosyjskiego miasta Magnitogorsk znalazły skuteczny, choć ryzykowny moralnie sposób walki z reklamami , rozwieszanymi nielegalnie na płotach i przystankach.

Zamiast tracić środki i czas na ciągłe zrywanie wieszanych wszędzie głoszeń, funkcjonariusze gromadzą telefony i adresy mailowe z ogłoszeń. Następnie wpisują do pamięci komputera. Po co?****

Rosyjscy informatycy napisali prosty lecz wyjątkowo złośliwy program podobny do tych, których używa się zazwyczaj w telefonicznych informatorach lub zegarynkach. Program powoduje, że komputer od 8.00 rano do 23.oo dzwonił na wszystkie te numery bez przerwy. Po podniesieniu słuchawki właściciele telefonów słyszą następujący komunikat : "Dzień dobry. Państwa numer jest wykorzystywany w ogłoszeniu, umieszczonym nielegalnie w miejscu publicznym. Telefony z tym komunikatem będą kontynuowane do czasu, aż nielegalne ogłoszenia zostaną usunięte".

Aparaty nielegalnych reklamodawców dzwonią... co sekundę. Jak się okazuje - ta metoda jest wyjątkowo skuteczna. Już po kilku dniach ogłoszeniodawcy, którzy śmiecą na mieście biegną usuwać przyklejone przez siebie reklamy.

d17f6z1

Władze Magnitogorska były wyjątkowo zaskoczone skutecznością takiego działania. Zamierzają prowadzić telefoniczne nękanie przez całą zimę. A gdy to nie pomoże - jeszcze dłużej.

Pomyśleliśmy, że być może jest to świetny sposób na oczyszczenie Warszawy z ulotek, przyklejanych wszędzie nielegalnych reklam i wieszanych nielegalnie bannerów. Wierzymy, że wśród naszych czytelników na pewno są ludzie, którzy spokojnie napisaliby taki program.

Zróbmy to! Rosjanie potrafili, więc i my możemy. Pokażmy, że można. Oczyśćmy miasto!

d17f6z1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17f6z1