Trwa ładowanie...

Trudny poniedziałek na stołecznych drogach. Ponad 40 kolizji

Nowy tydzień niezbyt dobrze rozpoczął się dla użytkowników ruchu.

Trudny poniedziałek na stołecznych drogach. Ponad 40 kolizji
d1496ms
d1496ms

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że tylko do godz. 10.00 odnotowała 43 kolizje. Niewątpliwie sytuacji nie sprzyja trudna aura, która w wielu miejscach dodatkowo spowolniła ruch . Korków można się spodziewać na większych stołecznych arteriach. Dłuższy, niż zwykle jest też przejazd na drugą stronę Wisły. Auta stoją m.in. na moście Północnym i Śląsko-Dąbrowskim.

Do poważnego wypadku doszło na Wale Miedzeszyńskim, gdzie zderzyły się trzy samochody. Ulica została całkowicie zablokowana, a w rejonie zdarzenia utworzyły się ogromne korki . W wyniku zderzenia ranna została kobieta, którą ratownicy musieli na miejscu reanimować. Czynności życiowe zostały przywrócone, lecz poszkodowana w bardzo poważnym stanie trafiła do szpitala.__

Z kolei zbyt szybka jazda była prawdopodobną przyczyną kolizji przy Krajewskiego. Rozpędzone auto osobowe wjechało w schody prowadzące do mostu Gdańskiego. Szczęśliwie w pobliżu nie znajdowali się przechodnie, więc nikomu nic się nie stało. Większe natężenie ruchu na stołecznych drogach jest m.in. spowodowane końcem okresu wakacyjnego.

d1496ms
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1496ms