Trwa ładowanie...
d6nitpw

Trudny poniedziałek na stołecznych drogach. Ponad 40 kolizji

Nowy tydzień niezbyt dobrze rozpoczął się dla użytkowników ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trudny poniedziałek na stołecznych drogach. Ponad 40 kolizji
d6nitpw

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że tylko do godz. 10.00 odnotowała 43 kolizje. Niewątpliwie sytuacji nie sprzyja trudna aura, która w wielu miejscach dodatkowo spowolniła ruch . Korków można się spodziewać na większych stołecznych arteriach. Dłuższy, niż zwykle jest też przejazd na drugą stronę Wisły. Auta stoją m.in. na moście Północnym i Śląsko-Dąbrowskim.

Do poważnego wypadku doszło na Wale Miedzeszyńskim, gdzie zderzyły się trzy samochody. Ulica została całkowicie zablokowana, a w rejonie zdarzenia utworzyły się ogromne korki . W wyniku zderzenia ranna została kobieta, którą ratownicy musieli na miejscu reanimować. Czynności życiowe zostały przywrócone, lecz poszkodowana w bardzo poważnym stanie trafiła do szpitala.__

Z kolei zbyt szybka jazda była prawdopodobną przyczyną kolizji przy Krajewskiego. Rozpędzone auto osobowe wjechało w schody prowadzące do mostu Gdańskiego. Szczęśliwie w pobliżu nie znajdowali się przechodnie, więc nikomu nic się nie stało. Większe natężenie ruchu na stołecznych drogach jest m.in. spowodowane końcem okresu wakacyjnego.

d6nitpw

Przeczytajcie też: Warszawiacy dotarli do wnętrza Ziemi

Podziel się
d6nitpw

Podziel się opinią

Share

d6nitpw

d6nitpw