Trwa ładowanie...
d1qqmza

Trzaskowski: "nie wiedziałem o szczegółach morderstwa Brzeskiej, nie miałem nic wspólnego z reprywatyzacją"

Jest kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzaskowski: "nie wiedziałem o szczegółach morderstwa Brzeskiej, nie miałem nic wspólnego z reprywatyzacją"
d1qqmza

Rafał Trzaskowski był gościem Łukasza Mężyka w nowym odcinku programu "Kto nami rządzi?". Kandydat Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy komentował bieżące wydarzenia w stolicy. Przyznał, że "nie miał nic wspólnego z reprywatyzacją".

- Wcześniej nie słyszałem, że tutaj ma miejsce tego typu proceder - mówił Trzaskowski w rozmowie z Mężykiem. - Bulwersuje mnie to tak samo, jak większość warszawiaków. To, że jakiś bardzo dziwny układ wzbogacał się kosztem nas wszystkich.

Na pytanie o morderstwo Jolanty Brzeskiej w 2011 odparł: - O szczegółach, muszę się przyznać bez bicia, że nie słyszałem. Cały proceder i jego wielkość dopiero wyszedł na wierzch w momencie, gdy się pojawiły artykuły.

d1qqmza

Fragment nagrania programu "Kto nami rządzi?" znajduje się poniżej.

Wspólny kandydat

Ryszard Petru zdecydował się poprzeć Rafała Trzaskowskiego, kandydata PO na prezydenta Warszawy. Przewodniczący Nowoczesnej wystąpił na wspólnej konferencji z szefem PO Grzegorzem Schetyną. - Popieramy Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy - powiedział Paweł Rabiej, który zrezygnował z walki o fotel włodarza stolicy. - Zjednoczenie opozycji zaczyna się od Warszawy. Nie oddamy naszego ukochanego miasta w ręce PiS - dodał Trzaskowski.

Schetyna i Petru podkreślili, że chcą szerszej współpracy nie tylko w stolicy, lecz także w innych miastach wojewódzkich. - Jesteśmy przekonani, że tak jak w Warszawie, wspólna praca i wspólny kandydat daje nową jakość i realizuje oczekiwania nie tylko mieszkańców Warszawy, ale wszystkich tych, którzy wierzą, że zjednoczona opozycja może zatrzymać złe rządy PiS - tłumaczył lider PO.

d1qqmza

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Rafał Trzaskowski wspólnym kandydatem Schetyny i Petru na prezydenta Warszawy


d1qqmza

Podziel się opinią

Share

d1qqmza

d1qqmza