Trwa ładowanie...
d2c0llj

Trzaskowski: Warszawa będzie mniej zakorkowana. Rozwiniemy komunikację miejską

- Po 5 latach rządzenia Warszawą miasto będzie mniej zakorkowane. Głównie dzięki inwestycjom w komunikację miejską, ale i ułatwienia dla kierowców - stwierdził nowo wybrany na prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski, gość programu "Money. To się liczy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski był gościem programu "Money. To się liczy"
Rafał Trzaskowski był gościem programu "Money. To się liczy" (Piotr Molecki)
d2c0llj

- Po 5 latach rządzenia Warszawą miasto będzie mniej zakorkowane. Głównie dzięki inwestycjom w komunikację miejską, ale i ułatwienia dla kierowców – stwierdził nowo wybrany na prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski, gość programu „Money. To się liczy”.

Jak podkreśla Trzaskowski, w trakcie jego kadencji pojawią się utrudnienia dla kierowców.

d2c0llj

- Warszawa będzie się cały czas budować, będą miejsce, gdzie będą chwilowe utrudnienia, bo będziemy chcieli zmieniać Warszawę – podkreślił.

Jak dodał, obecnie największa rządowa inwestycja, czyli Południowa Obwodnica Warszawy, powoduje spore utrudnienia. Nie ukrywa jednak, że to konieczna inwestycja

- Tunel pod Ursynowem będzie służył wszystkim, zaoszczędzimy kilka minut. Natomiast ja też planuję ułatwienia dla kierowców. Na przykład skrzyżowania bezkolizyjne w Dolince Służewieckiej – podsumował Trzaskowski temat drogowych inwestycji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2c0llj

Podziel się opinią

Share
d2c0llj
d2c0llj