Trzeba kochać zebry i dzieci. Praca z "pensją na czas"

Oferta jest jednym z elementów zwycięskiego projektu w ramach budżetu partycypacyjnego 2016.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzeba kochać zebry i dzieci. Praca z "pensją na czas"

"Mamy pracę, którą nikt nie jest zainteresowany, choć gwarantujemy pensję na czas" - napisało do redakcji WawaLove.pl biuro prasowe Urzędu Dzielnicy Białołęka. Jest jednak kilka wymagań. Trzeba kochać zebry i dzieci, mieć wygodne buty i możliwość podjęcia pracy "od zaraz".

- Od miesiąca szukamy i nie możemy znaleźć, a praca jest idealna. Pełne ubezpieczenie, wynagrodzenie, praca w niepełnym wymiarze godzin, bo tylko 2 godziny rano. A potem? Potem już można leżeć do góry brzuchem - pisze WawaLove.pl Marzena Gawkowska, rzecznik prasowy w dzielnicy. Chodzi oczywiście o pracę "STOPKA", który miałby przeprowadzać dzieci przez przejście dla pieszych.

Praca stopka to jeden z elementów zwycięskiego projektu, który Białołęka realizuje w ramach budżetu partycypacyjnego 2016. Chodzi o przejście dla pieszych przy szkole podstawowej nr 257 na ul. Podróżniczej 11. Dyżury trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 9.00. - Ktoś jest chętny? To zgłoszenia przesyłajcie na adres  sp257@edu.um.warszawa.pl lub bezpośrednio do szkoły - pisze Gawkowska.

Przeczytaj też: **Gęsty dym nad Okęciem. Pożar na****budowie**

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.