Trwa ładowanie...

Tu zjesz ze swoim pupilem. Aktywiści stworzyli stołeczną mapę Miejsc Przyjaznych Psom

Zwierzak zostanie miło powitany przez obsługę, dostanie miskę wody do picia i nie zostanie wyproszony na zewnątrz. Lokale będą opatrzone naklejką z hasłem "Miejsce Przyjazne Psom".

Share
Tu zjesz ze swoim pupilem. Aktywiści stworzyli stołeczną mapę Miejsc Przyjaznych Psom
d3nfner

Właściciele czworonożnych mieszkańców stolicy od dziś bez trudu znajdą lokal, gdzie będą mogli odpocząć po spacerze ze swoim pupilem. Aktywiści z Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze uruchomili mapę stołecznych restauracji i kawiarni, które zyskały miano Miejsc Przyjaznych Psom.

Punkty wskazane na mapie to miejsca, gdzie właściciel czworonga będzie mógł przyjść ze swoim pupilem. Zwierzak zostanie miło powitany przez obsługę, dostanie miskę wody do picia i nie zostanie wyproszony na zewnątrz. Lokale będą opatrzone naklejką z hasłem "Miejsce Przyjazne Psom". Mapa dostępna jest TUTAJ.

Pomysłodawcą akcji jest żoliborski radny Konrad Smoczny z MJN i to własnie w tej dzielnicy zostało oznaczonych najwięcej restauracji przyjaznych psom. - Nalepki zaprojektowała Ania Kotowska a stronę z mapą wykonał dla nas Daniel Wołowik. Jako modelka na ulotce wystąpiła Bajka, której sympatyczna podobizna będzie was witać wszędzie tam, gdzie pojawicie się z psem lub innym zwierzęciem. - zapowiadają aktywiści i zachęcają do wstawiania zdjęć lokali albo odwiedzin w "psich" restauracjach na Instagrama z hasztagiem ‪#‎miastojestpsów‬. - Będziemy je publikować na naszych profilach. - obiecują.

Mapka będzie nieustannie aktualizowana, dlatego organizatorzy akcji zachęcają właścicieli warszawskich lokali do dołączenia do projektu. Wystarczy wypełnić formularz. Informacje dostępne są tutaj: http://miastojestnasze.org/mpp/. Natomiast nalepki można odebrać w zaprzyjaźnionych punktach na terenie Warszawy albo na imprezach organizowanych przez Miasto Jest Nasze.

d3nfner
d3nfner
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nfner
d3nfner