Trwa ładowanie...
d2toqcb

Tu zjesz ze swoim pupilem. Aktywiści stworzyli stołeczną mapę Miejsc Przyjaznych Psom

Zwierzak zostanie miło powitany przez obsługę, dostanie miskę wody do picia i nie zostanie wyproszony na zewnątrz. Lokale będą opatrzone naklejką z hasłem "Miejsce Przyjazne Psom".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tu zjesz ze swoim pupilem. Aktywiści stworzyli stołeczną mapę Miejsc Przyjaznych Psom
d2toqcb

Właściciele czworonożnych mieszkańców stolicy od dziś bez trudu znajdą lokal, gdzie będą mogli odpocząć po spacerze ze swoim pupilem. Aktywiści z Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze uruchomili mapę stołecznych restauracji i kawiarni, które zyskały miano Miejsc Przyjaznych Psom.

Punkty wskazane na mapie to miejsca, gdzie właściciel czworonga będzie mógł przyjść ze swoim pupilem. Zwierzak zostanie miło powitany przez obsługę, dostanie miskę wody do picia i nie zostanie wyproszony na zewnątrz. Lokale będą opatrzone naklejką z hasłem "Miejsce Przyjazne Psom". Mapa dostępna jest TUTAJ.

Pomysłodawcą akcji jest żoliborski radny Konrad Smoczny z MJN i to własnie w tej dzielnicy zostało oznaczonych najwięcej restauracji przyjaznych psom. - Nalepki zaprojektowała Ania Kotowska a stronę z mapą wykonał dla nas Daniel Wołowik. Jako modelka na ulotce wystąpiła Bajka, której sympatyczna podobizna będzie was witać wszędzie tam, gdzie pojawicie się z psem lub innym zwierzęciem. - zapowiadają aktywiści i zachęcają do wstawiania zdjęć lokali albo odwiedzin w "psich" restauracjach na Instagrama z hasztagiem ‪#‎miastojestpsów‬. - Będziemy je publikować na naszych profilach. - obiecują.

d2toqcb

Mapka będzie nieustannie aktualizowana, dlatego organizatorzy akcji zachęcają właścicieli warszawskich lokali do dołączenia do projektu. Wystarczy wypełnić formularz. Informacje dostępne są tutaj: http://miastojestnasze.org/mpp/. Natomiast nalepki można odebrać w zaprzyjaźnionych punktach na terenie Warszawy albo na imprezach organizowanych przez Miasto Jest Nasze.

Przeczytajcie również: Warszawiak wygrał w Lotto milion złotych. Znamy adres "szczęśliwej" kolektury

d2toqcb

Podziel się opinią

Share
d2toqcb
d2toqcb