Trwa ładowanie...

Tygodnik Powszechny nie będzie już współpracował z Gesslerem!

Decyzja została ogłoszona na Facebooku!

Share
Tygodnik Powszechny nie będzie już współpracował z Gesslerem!
ddavper

Ostatnio wybuchła głośna afera, której głównym bohaterem jest Adam Gessler. Okazało się, że restaurator ma ponad 20 milionów złotych długu wobec m.st. Warszawy, którego ratusz nie może w żaden sposób wyegzekwować. Władze stolicy zdecydowały się na zatrudnienie prawników, którzy mają doprowadzić do pozbawienia Gesslera zajmowanych przez niego nieruchomości.

Sprawa wywołała oburzenie wśród mieszkańców Warszawy. Internauci nawoływali do bojkotu restauracji Gesslera, ewentualnie nie uiszczania opłat za spożyte tam posiłki. Gessler na Facebooku zamieścił link do strony , na której próbuje się zrehabilitować, ale na niewiele się to zdało. Właśnie odwrócił się od niego Tygodnik Powszechny, który także na Facebooku ogłosił, że zrywa wszelką współpracę z restauratorem.

ddavper

Oto treść opublikowanego przez TP komunikatu:

Informujemy Czytelników, że zakończyliśmy współpracę z panem Adamem Gesslerem w ramach serii „Apetyt na Polskę”. Równocześnie wyjaśniamy, że restauracja, którą pan Adam Gessler zamierza otworzyć w budynku przy ul. Wiślnej 12 (która mieści się w Krakowie - w ramach uzupełnienia), nie ma żadnych związków z Tygodnikiem Powszechnym i jest wyłączną inicjatywą jej właścicieli.

ddavper

Podziel się opinią

Share
ddavper
ddavper