Trwa ładowanie...

Uczestnicy The Voice of Poland zagrają dla Małych Wielkich Wojowników

Pokaz mody i koncert artystów dziesiątej edycji The Voice of Poland uświetnią event zorganizowany specjalnie dla dzieci dotkniętych chorobami cywilizacyjnymi.

Uczestnicy The Voice of Poland zagrają dla Małych Wielkich WojownikówŹródło: Materiały prasowe, fot: Materiały prasowe
d3le6x1
d3le6x1

"Mali Wielcy Wojownicy" to projekt stowarzyszenia Instytut Doskonalenia Osobowości, wspierający dzieci z chorobami cywilizacyjnymi, zwłaszcza nowotworowymi, w ich codziennej walce o powrót do zdrowia i normalne życie.

- Chcemy wzmocnić psychikę chorych dzieci, dać im siłę do walki z chorobą. Chcemy też mówić głośno o przyczynach ich chorób, zwrócić uwagę na zagrożenia, które niesie pędząca na oślep cywilizacja i zwyczajnie zebrać pieniądze na ich potrzeby - mówi Ryszard Wolbach, koordynator przedsięwzięcia.

Za pomocą niekonwencjonalnych działań, również artystycznych projekt ma zwracać uwagę na źródła zagrożeń, które ściśle wiążą się z rozwojem cywilizacji i ze stylem życia jaki prowadzimy.

Koncert artystów 10. edycji The Voice of Poland

Specjalnie dla Małych Wielkich Wojowników już jutro, we wtorek 10 grudnia br. odbędzie się charytatywny event, podczas którego zobaczymy m.in. kolekcję ubrań, stworzoną przez Mariolę Turbiarz, projektantkę nietuzinkową, która na co dzień mieszka i pracuje w Szwecji. Głównym znakiem rozpoznawczym Marioli jest ogromna fantazja i różnorodność. Często jej ekstrawagancki styl spotyka się z krytyką wśród znawców mody. Sama projektantka zawsze z uśmiechem na twarzy mówi, że "elementem spójnym jej kolekcji jest brak spójności".

d3le6x1

Nie zabraknie także występów licznych artystów: na scenie Novej Maski zaprezentują się uczestnicy 10 edycji The Voice of Poland, a wśród nich pomysłodawca i jeden z organizatorów eventu: Jerzy Gmurzyński. Ponadto zagra zespół Freaky Melons oraz inni goście - wokaliści i aktorzy teatralni oraz wokaliści Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Całość poprowadzi Tomasz Łysiak.

Gdzie odbędzie się koncert?

Event charytatywny dla Małych Wielkich Wojowników odbędzie się już jutro, tj. 10.12.2019 o godz. 18:00, w klubie Nova Maska, przy Krakowskim Przedmieściu 4/6.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3le6x1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3le6x1