Trwa ładowanie...

Ukradł konkubinie markowe garnki i sprzedał przechodniowi za ... 25 złotych

Gdy spała, wyniósł jej z mieszkania naczynia kuchenne warte 6000 złotych

Share
Ukradł konkubinie markowe garnki i sprzedał przechodniowi za ... 25 złotych
d142onw

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę rano w Śródmieściu . Konkubent kobiety wykorzystując fakt, iż pokrzywdzona spała, zabrał jej z portfela 50 złotych oraz wyniósł z mieszkania należący do niej komplet nowo zakupionych na raty markowych garnków oraz szybkowar. Naczynia warte były około 6000 złotych.

Aby upewnić się, że kobieta mu w niczym nie przeszkodzi, wyjął jej klucze z torebki i zamknął drzwi od zewnątrz. Jak sam przyznaje, zrobił to, żeby przy pierwszej nadarzającej się okazji sprzedać naczynia, a pieniądze przeznaczyć na alkohol.

d142onw

Bez trudu znalazł nabywcę, który zdając sobie sprawę z rzeczywistej wartości sprzętu, zapłacił żądaną przez Grzegorza G. kwotę … 25 złotych. Kiedy kobieta się obudziła i zorientowała, co się stało, po garnkach nie było już śladu.

Mężczyzna tego dnia kilkukrotnie jeszcze przychodził i wychodził z mieszkania i awanturował się będąc pod wyraźnym wpływem kupionego za zarobione pieniądze alkoholu. 47-latek został zatrzymany przez wezwanych na miejsce policjantów ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego w chwili, kiedy dobijał się do drzwi mieszkania swojej konkubiny. *Za kradzież, notowanemu już w policyjnych kartotekach Grzegorzowi G., grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. *

d142onw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d142onw
d142onw