Trwa ładowanie...
d38dsc6

Ukradł mrożonki... grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

35-letniemu Łukaszowi S. za kradzież mrożonek i konsoli grozi 5 lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukradł mrożonki... grozi mu 5 lat pozbawienia wolności
d38dsc6

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież... mrożonej marchewki z groszkiem oraz konsoli do gier. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, w jego mieszkaniu funkcjonariusze zastali inne osoby, znaleźli rozdarty karton po konsoli i grach, a po otwarciu lodówki wysypały się z niej skradzione mrożonki. Towar zabezpieczono i przekazano właścicielowi. 35-letniemu Łukaszowi S. za kradzież mrożonek i konsoli grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Pragi - Południe. Z otwartego samochodu dostawczego sprawca zabrał karton z mrożoną marchewką, która miała trafić do sklepu oraz pudełko z konsolą do gry i grami. Funkcjonariusze ustalili kim jest podejrzany. Pojawili się w mieszkaniu mężczyzny. Tam zastali kilka osób, wśród nich nie było jednak podejrzewanego. Policjanci znaleźli rozerwany karton po konsoli z grami, a z lodówki wysypało się kilkanaście opakowań mrożonej marchewki z groszkiem.

35-letniego Łukasza S. zatrzymali dwa dni później policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Mężczyzna tłumaczył, że nie pamięta zdarzenia, bo najwyraźniej musiał być pijany. Śledczy przedstawili mu zarzut dokonania kradzieży. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

d38dsc6

Przeczytaj też: IPN szuka przy Rakowieckiej szczątków ofiar UB

d38dsc6

Podziel się opinią

Share

d38dsc6

d38dsc6