Trwa ładowanie...

Ukradli ponad 120 BMW!

Policja rozbiła siatkę kradnąca tę markę samochodów

Ukradli ponad 120 BMW!
d3d4tip
d3d4tip

Policjanci z zwalczający przestępczość samochodową KSP razem z Prokuraturą Okręgową w Warszawie, od września ubiegłego roku prowadzili czynności w sprawie kradzieży i paserstwa ponad 120 samochodów marki BMW.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty kradzieży i paserstwa. Obaj zostali już tymczasowo aresztowani.

Stołeczni policjanci pod nadzorem prokuratury Okręgowej od kilku miesięcy zajmowali się sprawą, kradzieży i paserstwa 126 samochodów marki BMW. Sprawcy kradli głównie nowe modele aut serii 1; 2; 3; 5; oraz X5 i X6. Wartość każdego z ukradzionych pojazdów wahała się od kilkudziesięciu do* nawet kilkuset tysięcy złotych!*

W trakcie prowadzonych czynności zatrzymano dwóch mężczyzn. Adama G. lat 40 ps. "Rudy" mieszkańca Warszawy, który usłyszał już zarzut kradzieży 95 luksusowych aut, oraz mieszkańca Bydgoszczy Dariusza H. lat 33, któremu przedstawiono zarzuty paserstwa 68 samochodów ukradzionych przez Adama G.

d3d4tip

Sąd zastosował wobec obu zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Policjanci zajmujący się postępowaniem planują dalsze zatrzymania w tej sprawie.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

d3d4tip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d4tip