Trwa ładowanie...

Urodziny UW. Otwarcie nowych budynków i koncert Natalii Kukulskiej

Uniwersytet na swoje urodziny, które przypadają w listopadzie, przygotował dwa specjalne wydarzenia

Urodziny UW. Otwarcie nowych budynków i koncert Natalii Kukulskiej
d1s59r9
d1s59r9

Uniwersytet na swoje urodziny, które przypadają w listopadzie, przygotował dwa specjalne wydarzenia. *Pierwsze z nich to otwarcie dwóch nowych budynków na kampusie na Ochocie. *19 listopada uroczyście zainaugurują swoją działalność w nowych murach gmach Wydziału Fizyki przy ul. Pasteura 5 oraz Centrum Nowych Technologii, położone 100 metrów dalej, przy ul. Banacha 2c.

Powstawały niemal w tym samym czasie. Ich budowa rozpoczęła się w czerwcu 2010 roku. Pieniądze na dwie inwestycje Uniwersytet otrzymał z Unii Europejskiej. Gmachy nie są jednak bliźniaczo podobne. Zaprojektowały je inne pracownie architektoniczne. Fizyka to budynek, który z każdej strony wygląda nieco inaczej, a CeNT ma jednolitą kolorystykę.

Drugie wydarzenie urodzinowe odbędzie się 26 listopada. To** koncert urodzinowy, na który wejściówkę może otrzymać każdy sympatyk UW. Koncert odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej na Powiślu. **Wystąpią Natalia Kukulska i Atom String Quartet. Początek o godz. 19.00. BEZPŁATNE ZAPROSZENIA na koncert można odebrać w Biurze Promocji UW (Pałac Kazimierzowski, pokój nr 8), w poniedziałek, środę, piątek od 8.30 do 17.30 oraz we wtorek i czwartek od 8.30 do 16.00.

d1s59r9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s59r9