Ursynalia nominowane do Festival Awards Europe!

W kategorii Najlepszy Średni Europejski Festiwal! Głosujmy na nich!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ursynalia nominowane do Festival Awards Europe!
WP

European Festival Awards 2012 to europejski konkurs, w którym o tytuł najlepszego walczą wydarzenia z roku 2012. Głosy można oddawać w następujących kategoriach, m.in.: najlepszy największy festiwal, najlepszy średni festiwal, najlepszy mały festiwal, najlepszy nowy festiwal, najlepszy festiwal odbywający się we wnętrzu, najlepszy europejski line-up, headliner roku oraz hit roku. Głosowanie odbywa się przez Internet.

Sama nominacja do European Festival Awards to już wielkie wyróżnienie i powód do dumy, zaś uzyskanie tytułu w jednej z kategorii to niebywały zaszczyt i docenienie wśród innych festiwali na arenie międzynarodowej.

Dla Ursynaliów, czyli festiwalu studenckiego nominacja i udział w EFA 2012 to szansa na dołączenie do czołówki największych europejskich festiwali muzycznych oraz możliwość pokazania, że studenci potrafią stworzyć coś wielkiego na światowym poziomie.

WP

Ursynalia, walczące w kategorii Najlepszy średni Europejski Festiwal maja do pokonania 80 innych imprez europejskich. Jeśli chcecie oddać głos na warszawski festiwal, możecie to zrobić TUTAJ .

Jubileuszowa, 30. edycja Ursynaliów odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2013. Będziemy!

Podziel się
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP