Trwa ładowanie...
d3erly6

"Uwaga! Strefa propagandy". Wymowne plakaty przed siedzibą TVP

Niewybredny żart czy drwiny z prezesa Telewizji Polskiej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Uwaga! Strefa propagandy". Wymowne plakaty przed siedzibą TVP
d3erly6

Przed siedzibą Telewizji Polskiej na Woronicza pojawiły się nietypowe plakaty. Czy ktoś chce zadrwić z prezesa TVP Jacka Kurskiego?

W sieci pojawiły się zdjęcia plakatów rozwieszonych przed budynkiem TVP. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie znajdujące sie na nich napis: "Uwaga. Strefa propagandy" czy "TVP PiS" oraz znaki ostrzegawcze przed promieniowaniem. Na razie nie wiadomo, kto je rozwiesił.

Trwa zła passa Telewizji Polskiej - niedawno głośno było o wymazaniu serduszka serduszka WOŚP, które poseł PO Arkadiusz Myrcha miał przyklejone na kurtkę. Nie mniej kontrowersji pojawiło się wokół festiwalu w Opolu. Wszystko zaczęło się po słowach menedżera Kayah, który zasugerował, że władze TVP blokują jej występ podczas koncertu Maryli Rodowicz. Mimo że szef TVP Jacek Kurski zaprzeczył, w geście solidarności z piosenkarką wycofywali się kolejni artyści. Co więcej, zapadła decyzja o tym, że 54. edycja Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu się nie odbędzie. O odwołaniu imprezy zadecydował prezydent miasta.

d3erly6

To nie jedyny happening na Woronicza: po tym jak Robert Makłowicz dostał wypowiedzenie od Telewizji Publicznej, w której pracował przez ponad 20 lat, internauci nie kryli swojego oburzenia. Wielu z nich nie ma wątpliwości co do tego, że decyzja miała charakter czysto polityczny i nie była w ogóle związana z z poziomem programu kulinarnego Makłowicza. W ramach solidarności zorganizowali wspólne gotowanie przed siedzibą TVP.

*Przeczytajcie również: Pijany wywołał alarm bombowy na lotnisku w Modlinie. Jest decyzja sądu *

Podziel się
d3erly6

Podziel się opinią

Share

d3erly6

d3erly6