Trwa ładowanie...

"Uwaga! Strefa propagandy". Wymowne plakaty przed siedzibą TVP

Niewybredny żart czy drwiny z prezesa Telewizji Polskiej?
Share
"Uwaga! Strefa propagandy". Wymowne plakaty przed siedzibą TVP
djkgayq

Przed siedzibą Telewizji Polskiej na Woronicza pojawiły się nietypowe plakaty. Czy ktoś chce zadrwić z prezesa TVP Jacka Kurskiego?

W sieci pojawiły się zdjęcia plakatów rozwieszonych przed budynkiem TVP. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie znajdujące sie na nich napis: "Uwaga. Strefa propagandy" czy "TVP PiS" oraz znaki ostrzegawcze przed promieniowaniem. Na razie nie wiadomo, kto je rozwiesił.

Trwa zła passa Telewizji Polskiej - niedawno głośno było o wymazaniu serduszka serduszka WOŚP, które poseł PO Arkadiusz Myrcha miał przyklejone na kurtkę. Nie mniej kontrowersji pojawiło się wokół festiwalu w Opolu. Wszystko zaczęło się po słowach menedżera Kayah, który zasugerował, że władze TVP blokują jej występ podczas koncertu Maryli Rodowicz. Mimo że szef TVP Jacek Kurski zaprzeczył, w geście solidarności z piosenkarką wycofywali się kolejni artyści. Co więcej, zapadła decyzja o tym, że 54. edycja Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu się nie odbędzie. O odwołaniu imprezy zadecydował prezydent miasta.

djkgayq

To nie jedyny happening na Woronicza: po tym jak Robert Makłowicz dostał wypowiedzenie od Telewizji Publicznej, w której pracował przez ponad 20 lat, internauci nie kryli swojego oburzenia. Wielu z nich nie ma wątpliwości co do tego, że decyzja miała charakter czysto polityczny i nie była w ogóle związana z z poziomem programu kulinarnego Makłowicza. W ramach solidarności zorganizowali wspólne gotowanie przed siedzibą TVP.

*Przeczytajcie również: Pijany wywołał alarm bombowy na lotnisku w Modlinie. Jest decyzja sądu *

djkgayq

Podziel się opinią

Share
djkgayq
djkgayq