Trwa ładowanie...

Uwaga, weekendowe utrudnienia na kolei!

Z powodu awarii jednego z torów na stacji Warszawa Śródmieście, przez cały weekend ruch kolejowy podmiejskiej linii średnicowej w kierunku Dworca Zachodniego zostanie wyłączony

Uwaga, weekendowe utrudnienia na kolei!
d2tw95h
d2tw95h

Ruch na torze zostanie wyłączony w sobotę 16 lutego, o godz. 4:00 nad ranem. Pociągi będą mogły tu jeździć dopiero od poniedziałku 18 lutego od godz. 4:00. W tym czasie będą prowadzone prace naprawcze.

Pociągi jadące w kierunku Dworca Zachodniego będą wyjątkowo kierowane na tor przeciwny (w kierunku wschodnim), czyli będą kursowały niejako „pod prąd”. Na przystankach Stadion, Powiśle i Śródmieście pasażerowie będą musieli przejść na sąsiednie perony.

Pociągi KM i SKM jadące w kierunku wschodnim zostaną skierowane przez Dworzec Centralny. Niestety, z powodu ograniczonego tam miejsca, część pociągów będzie miała skrócone trasy. Będą dojeżdżały tylko do Warszawy Wschodniej lub Zachodniej. Ponadto kilka pociągów KM od strony Skierniewic i Radomia zostanie skierowanych na trasę objazdową przez peron ósmy Dworca Zachodniego do Warszawy Gdańskiej. Z kolei na linii sochaczewskiej wszystkie pociągi od strony Sochaczewa będą kierowane do Dworca Gdańskiego. Na swoich *trasach będą więc omijały Gołąbki, Ursus Północny, Włochy i stacje na linii średnicowej.* Do Warszawy Gdańskiej zostanie skierowanych także kilka pociągów InterCity oraz Przewozów Regionalnych.

Jak pisze ZTM na swojej stronie, specjalny rozkład jazdy SKM na ten weekend ma charakter orientacyjny. Rzeczywiste godziny odjazdów pociągów mogą ulegać zmianom.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

d2tw95h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tw95h