Trwa ładowanie...

Uwaga, zmiany na Górczewskiej

2 czerwca włączona ponownie do ruchu zostanie południowa jezdnia ul. Górczewskiej. Jednocześnie rozpoczną się prace na północnej części skrzyżowania z Lazurową

Uwaga, zmiany na Górczewskiej
d3523af
d3523af

W najbliższą niedzielę, 2 czerwca około południa, planowana jest zmiana organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku ul. Górczewskiej.

Ruch z jezdni północnej zostanie skierowany na jezdnię południową. Poprowadzony będzie tam ruch dwukierunkowy. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Jadący w kierunku granicy miasta na jezdnię południową przejadą na wysokości pętli tramwajowej, a powrócą na jezdnię północną tuż przed granicą miasta.

Jednocześnie otwarte zostanie połączenie ul. Lazurowej z ul. Górczewską po południowej stronie skrzyżowania. Tu ul. Lazurowa rozdziela się na dwie oddzielne jezdnie dla każdego kierunku ruchu.

Robotnicy przebudowujący skrzyżowanie ul. Górczewskiej z ul. Lazurową przeniosą się na północną stronę. Zamknięty będzie fragment ul. Górczewskiej oraz ul. Lazurowej po północnej stronie skrzyżowania.

Zakończenie całej inwestycji polegającej na przebudowie ul. Górczewskiej od pętli tramwajowej do granicy miasta planowane jest na koniec czerwca.

d3523af
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3523af