Trwa ładowanie...

Uwaga, zmiany na Górczewskiej

2 czerwca włączona ponownie do ruchu zostanie południowa jezdnia ul. Górczewskiej. Jednocześnie rozpoczną się prace na północnej części skrzyżowania z Lazurową

Share
Uwaga, zmiany na Górczewskiej
d492rwz

W najbliższą niedzielę, 2 czerwca około południa, planowana jest zmiana organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku ul. Górczewskiej.

Ruch z jezdni północnej zostanie skierowany na jezdnię południową. Poprowadzony będzie tam ruch dwukierunkowy. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Jadący w kierunku granicy miasta na jezdnię południową przejadą na wysokości pętli tramwajowej, a powrócą na jezdnię północną tuż przed granicą miasta.

Jednocześnie otwarte zostanie połączenie ul. Lazurowej z ul. Górczewską po południowej stronie skrzyżowania. Tu ul. Lazurowa rozdziela się na dwie oddzielne jezdnie dla każdego kierunku ruchu.

Robotnicy przebudowujący skrzyżowanie ul. Górczewskiej z ul. Lazurową przeniosą się na północną stronę. Zamknięty będzie fragment ul. Górczewskiej oraz ul. Lazurowej po północnej stronie skrzyżowania.

d492rwz

Podziel się opinią

Share
d492rwz
d492rwz