Trwa ładowanie...
d3uiye5

V Święto Taniego Wina w Gnieździe Piratów

Tanie wino jest dobre, bo jest tanie i dobre - głosi stare polskie porzekadło. Fani "wina marki wino" za mniej niż 5 złotych z rocznika bieżącego już piąty raz organizują Święto Taniego Wina
Share
V Święto Taniego Wina w Gnieździe Piratów
d3uiye5

Tanie wino jest dobre, bo jest tanie i dobre - głosi stare polskie porzekadło. Wiele pokoleń Polaków wiąże z tanim winem najpiękniejsze wspomnienia z "dzikiej młodości". Fani "wina marki wino" za mniej niż 5 złotych z rocznika bieżącego już czwarty raz organizują Święto Taniego Wina, które odbędzie się w najbliższą środę, 5 listopada w Gnieździe Piratów (ul. Ogólna 5).

Jak co roku odbędzie się konkurs na najtańsze wino. Gość, który przyniesie najtańszą "mamrotkę" wraz z dowodem zakupu, otrzyma nagrodę specjalną. Dwa lata temu wygrało zacne winko Truskawka za 1,9 zł - mówi Wawalove Michał Wegnerowicz z Gniazda Piratów.

Zobacz także: Pierwszy w Polsce Festiwal Crowdfundingu

d3uiye5

Oprawę muzyczną zapewni zespół Menele z repertuarem warszawsko-alkoholowym. *W trakcie koncertu rozdawane będą alpagi w ilościach powodujących kaca w dniu następnym *- czytamy w zaproszeniu na imprezę - Mnogość podawanych gatunków na pewno zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanego podniebienia. Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. Start około godz. 21:00.

Jakie trunki będą serwowane tego wieczora? Czy uda nam się posmakować takich perełek jak "Zemsta chemika", "Sen sołtysa", "Uśmiech traktorzysty" czy "Sperma szatana"? Przekonacie się w najbliższą środę.

* Jakie tanie wina wspominacie najlepiej? Jaka nazwa lub etykieta Was urzekła?*

d3uiye5

Podziel się opinią

Share
d3uiye5
d3uiye5