Trwa ładowanie...
capital park
25-07-2012 12:14

W Alejach Jerozolimskich powstanie ekologiczny biurowiec!

Eurocentrum Office Complex będzie przyjazny pracownikom i środowisku!

Share
W Alejach Jerozolimskich powstanie ekologiczny biurowiec!
ddpfv9i

W Alejach Jerozolimskich powstanie nowoczesny biurowiec klasy A Eurocentrum Office Complex. Grupa Capital Park, która inwestuje w projekt, podpisała właśnie umowę z bankiem PKO S.A. na pomoc w finansowaniu budowy obiektu.

Firma PRC Architekci wprowadziła do projektu szereg nowoczesnych proekologicznych rozwiązań. W biurowcu znajdą się punkty ładowania pojazdów elektrycznych oraz miejsca postojowe dla rowerów oraz natryski i przebieralnie dla ich właścicieli. Oprócz tego Eurocentrum będzie miało termoizolacyjną fasadę, zewnętrzne rolety chroniące budynek przed nagrzewaniem oraz system wykorzystania wody deszczowej do podlewania roślinności. Eurocentrum Office Complex uzyskał precertyfikat LEED na poziomie Gold, co jest najlepszym dowodem na ekologiczny charakter inwestycji.

Biurowiec będzie miał 14 pięter, których łączna powierzchnia wyniesie 67 530 m2. W projekcie przewidziano miejsce na zielone atria i pasaż handlowo-usługowy. Na trzypoziomowym parkingu podziemnym znajdzie się 612 miejsc parkingowych, które zostaną uzupełnione o 162 naziemne miejsca parkingowe przed biurowcem.

ddpfv9i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddpfv9i