Trwa ładowanie...

W Hollywood powstanie superprodukcja o powstaniu warszawskim? "Nakręcimy film kalibru Szeregowca Ryana''

"Jestem pewna, że ten film powstanie"

W Hollywood powstanie superprodukcja o powstaniu warszawskim? "Nakręcimy film kalibru Szeregowca Ryana''
d4lwcmf
d4lwcmf

"To jest ponadczasowa opowieść, której Hollywood jeszcze dotąd nie sfilmował w naprawdę monumentalny sposób" - mówi w rozmowie z "Wprost" Rita Cosby, amerykańska dziennikarka, córka powstańca warszawskiego. Cosby, która opisała dziej ojca w książce „Cichy bohater. Tajemnice z przeszłości mojego ojca” twierdzi, że otrzymała w Hollywood propozycję jej sfilmowania.

- Nakręcimy film kalibru „Szeregowca Ryana” i „Listy Schindlera” – zapewnia dziennikarka w rozmowie z tygodnikiem I dodaje, że „zabiera się za to w przyszłym roku”. Cosby podkreśla też, że historia Polski jest niezwykłym powodem do dumy.

Dziennikarka, stale współpracująca z telewizją CBS znana jest ze swpoich słynnych wywiadów z politykami (m.in. z pięcioma prezydentami Stanów Zjednoczonych czy dyktatorem Muammarem Kaddafim), na koncie ma też rozmowy z celebrytami, takimi jak Michael Jackson czy Angelina Jolie.

d4lwcmf

Jak sama twierdzi, 65 lat po II wojnie światowej, nieoczekiwanie odkryła przeszłość swojego ojca Ryszarda Kossobudzkiego, bohatera powstania warszawskiego i postanowiła opisac jego historię. Autorka "Cichego bohatera" opowiada w ksiące nie tylko o losach swojej rodziny, ale odkrywa historię jednego z najsłynniejszych zrywów wolnościowych w historii Polski.

d4lwcmf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lwcmf