Trwa ładowanie...

W marcu ruszają bezpłatne treningi biegowe

Pierwszy trening już 7 marca. Sprawdź, jak się zapisać!
Share
W marcu ruszają bezpłatne treningi biegowe
d2w89a1

W marcu czas obudzić się po miesiącach zimowej hibernacji i zadbać o formę. Będzie ku temu okazja – ruszają bezpłatne trailowe treningi biegowe przygotowujące do kwietniowego Biegu Łosia, ale nie tylko.

Przeczytajcie też: Półmaraton Warszawski nie zablokuje mostu Poniatowskiego

Leśne ścieżki, piach i szutry - biegi terenowe mogą stanowić wyzwanie dla biegaczy przyzwyczajonych do miejskich chodników i asfaltu. Błoto i kałuże podczas wiosennych roztopów to dodatkowy sprawdzian silnej woli. Jednak wszelkie niedogodności związane z warunkami atmosferycznymi zrekompensuje satysfakcja, którą daje bieganie po miękkim podłożu oraz kontakt z naturą. Marcowe treningi są skierowane do osób, które chcą zacząć biegać w terenie oraz tych, które pragną lepiej przygotować się do startu w Biegu Łosia.

d2w89a1

Trailowe treningi biegowe będą odbywać się w każdą sobotę marca o godz. 10 w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy. Wszystkie spotkania poprowadzi trener Klubu Sportowego Ekobiegi, rozpoczynając od 15 minutowej rozgrzewki. Następnie uczestnicy odbędą czterdziestominutowy bieg z ćwiczeniami, który zakończą rozciąganiem.

Pierwszy trening odbędzie się już 7 marca. Zbiórka o godzinie 10:00 na Targówku przy ul. Przy Grodzisku. Kolejne treningi mają się odbyć na Bielanach, Kabatach i w Falenicy.

Szczegóły dotyczące treningów znajdują się na profilu na Facebooku . Rejestracja na spotkania ruszyła 23 lutego. Zgłoszenia należy wysłać na adres treningi@merrell.com.pl podając imię i nazwisko, wiek oraz telefon kontaktowy.

Kilka słów o Biegu Łosia

Bieg Łosia to bieg typu trailrunning o umiarkowanym poziomie trudności organizowany przez Klub Sportowy Ekobiegi. III edycja zawodów odbędzie się 18 kwietnia br. na terenie Puszczy Kampinoskiej. Dystans, który będą musieli pokonać zawodnicy wynosi ok. 17 km.

d2w89a1

Przeczytajcie też: Bieg na szczyt Rondo 1 w marcu

d2w89a1

Podziel się opinią

Share
d2w89a1
d2w89a1