Trwa ładowanie...
ycipk-294s5d

W masce, meloniku i z atrapą broni napadł na taksówkarza [WIDEO]

Nastolatek stanie przed Sądem Rodzinnym
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W masce, meloniku i z atrapą broni napadł na taksówkarza [WIDEO]
ycipk-294s5d

Z maską na twarzy i w meloniku - w tak nietypowy sposób postanowił ukryć swoją tożsamość nastolatek, który napadł na taksówkarza w okolicach Ostrołęki w Mazowieckiem. Napastnik groził kierowcy atrapą broni. Taksówkarzowi udało się jednak wezwać pomoc, a przestraszony 16-latek uciekł. Po kilkudziesięciu godzinach wpadł w ręce policji .

Mężczyzna w poniedziałek zamówił telefonicznie taksówkę do miejscowości w gminie Lelis. Taksówkarz po przyjeździe na miejsce zauważył młodą osobę z białą maską na twarzy, ubraną w ciemny garnitur i ciemny kapelusz. Zamaskowany mężczyzna wsiadł do auta i poprosił o kurs do najbliższej miejscowości. W pewnym momencie kazał jednak taksówkarzowi wjechać do lasu. ****

- Kierowca odmówił, a wtedy pasażer zaczął mu grozić przedmiotem przypominającym pistolet i kazał jechać do kolejnej miejscowości. Kierujący taksówką na szczęście zobaczył obok drogi kilka osób i - szukając dla siebie ratunku - zjechał na pobocze. Wtedy napastnik uciekł - mówi Rafał Jeżak z mazowieckiej policji.

ycipk-294s5d

Policjanci nie ujawniają, jak wpadli na trop 16-latka. Zatrzymali go dwa dni po próbie napadu. To wtedy okazało się, że w czasie napadu miał przy sobie atrapę broni. Nastolatek stanie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Przeczytajcie też: Zrobili sobie śmietnisko z rezerwatu przyrody

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-294s5d

ycipk-294s5d
ycipk-294s5d