Trwa ładowanie...

W nadwiślańskich klubach walka na hejty

Miasto Cypel atakuje Pomost 511, a ten kasuje posty fanów. Wszystko z powodu jednej kurtki...

W nadwiślańskich klubach walka na hejty
dd9bp5e
dd9bp5e

Nad Wisłą sezon w pełni. Wysoką temperaturę widać także na Facebooku. Na wallach Pomostu 511 i Miasta Cypel wrze. Wszystko zaczęło się od anonimowego posta o zaginięciu kurtki. Pan Łukasz opisał sytuację, gdy bawił się w Pomoście 511 i zgubił tam kurtkę.

Barmanka zapytana o kurtkę odpowiedziała, że nic takiego nie zostało znalezione - pisze - Po czym powiedziała, że zadzwoni do menadżerki, gdyż właśnie zaczynała zmianę, a jej przełożona była na Pomoście całą poprzednią noc. Z rozmowy telefonicznej (słyszałem wszystko, bo głośnik był podkręcony) wynikło, że menadżerka schowała sobie moją kurtkę w innym miejscu, bo jej się spodobała i zostawiła ją dla siebie (kurtka Ochnik 1,5k). Kiedy barmanka zorientowała się, że słyszę całą rozmowę rozłączyła się.

W końcu, po groźbach, że klient zadzwoni na policję, kurtka podobno została zwrócona. Po przekonywaniu do pana Łukasza wrócić miał także portfel znajdujący się w kieszeni kurtki. Jednakże bez swojej zawartości - 300 złotych. "A czego się pan spodziewał?" - miał usłyszeć klient.

*Zobacz także: Otwarcie Barki Snu *

dd9bp5e

Post pana Łukasza krążył po Facebooku, a Pomost 511 zbierał kolejne hejty, w tym apele do bojkotu klubu. Inny nadwiślański bar - Miasto Cypel - bez sprawdzenia prawdziwości tej informacji opublikował historię pana Łukasza na swoim wallu. Ale wstyd Pomoście 511! Wspieramy nadwiślańskie miejsca ale tego nie polecamy!buuuuu!!! - napisali. Też im się za to oberwało.

Tymczasem Pomost 511 zaczął kasować nieprzychylne posty i komentarze użytkowników. Po czym wydał oświadczenie. Drodzy goście i przyjaciele, nie zalała nas fala Wisły, ale zalewa nas fala hejtu - piszą - Obecnie znaleźliśmy się pod ostrzałem oskarżeń o przywłaszczenie mienia jednego z naszych gości, Pana Łukasza. Mamy argumenty na naszą uczciwość. Do czasu wyjaśnienia prosimy o zaprzestanie hejtowania Pomostu 511, czyli marki nad którą pracowało kilkadziesiąt świetnych osób, a która jest osądzana przez jedno oskarżenie. *Skontaktowaliśmy się z Panem Łukaszem w tej sprawie i umówiliśmy się na spotkanie już dziś, by sprawę wyjaśnić. *

AKTUALIZACJA: Pan Łukasz wycofał oficjalnie swoje oskarżenia wobec klubu.

Zobacz także:* Hocki Klocki - nowe miejsce nad Wisłą* **

dd9bp5e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd9bp5e