Trwa ładowanie...

W sobotę Get Unlucky! 13. urodziny Mamastudio

Z tej okazji piknik i impreza do białego rana

W sobotę Get Unlucky! 13. urodziny Mamastudio
d3jbqnu
d3jbqnu

W sobotę 28 czerwca 2014 r., od godz. 11:00 warto pojawić się na terenie * klubu ISKRA przy ulicy Wawelskiej 5.Tego dnia odbędzie się impreza okazji 13. urodzin warszawskiego studia projektowego Mamastudio. Będzie okazja, by się pobawić, napić, zjeść i zatańczyć. Jak co roku odbędzie się też turniej futbolu. *Na imprezę wstęp wolny.

Jak przekonują organizatorzy, warto wpaść na rodzinowy piknik pod hasłem GET UNLUCKY, aby wspólnie ponarzekać na pogodę, życie, kraj i niepewną przyszłość. A ci, którzy wolą się pobawić zamiast narzekać, mogą liczyć na mnóstwo atrakcji takich jak dobra muzyka, pyszne jedzenie i nocna impreza do białego rana.

O godz. 11:00 na stadionie SKRY rozpocznie się turniej piłki nożnej. O puchar Mamastudio Cup zawalczy na dwóch boiskach szesnaście drużyn.

d3jbqnu

O godz. 14:00 na terenie klubu ISKRA (Wawelska 5) rozpocznie się z kolei część piknikowa. Będzie sporo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, m.in. gry psychoedukacyjne, Akademia Badmintona, warsztaty budowy latawców, trening samoobrony oraz joga. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie u Gurfi w urodzinowym Studio Tęcza. Stoisko z żywnością poprowadzi** Kooperatywa Spożywcza Dobrze. **Nieopodal Akademia Badmintona rozrusza lotką i rakietą. W razie upału będzie można ochłodzić się w klubowym basenie.

Wieczorem, po zachodzie słońca, rozpocznie się część imprezowa. Zagrają warszawscy DJe: Eltron John, Daniel Drumz, Artur8, Jealo, Burn Reynolds, Jedynak, Blekot, I Say Mikey.

Będzie się działo!

d3jbqnu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jbqnu