Trwa ładowanie...
powiśle
Luiza Poreda
19-09-2012 11:54

W sobotę ruszają Powiślenia 2012

Będzie lokalnie i po sąsiedzku! To jedyny festiwal, w którym pod jedną banderą występują Siostry Urszulanki, Fryzjer Wojtek z ulicy Jaracza, kluby Solec i Warszawa Powiśle

W sobotę ruszają Powiślenia 2012
d3vaej3
d3vaej3

To jedyna impreza, w której Centrum Nauki Kopernik występuje obok przedszkola Wiślana Kropelka i latającego butiku Złoto Teresy. Jedyna, podczas której opowiedziana będzie historię powstańczej Warszawy, odbędą się warsztaty filozoficzne, a z drugiej strony - wydawana będzie grochówka, reperowane będą rowery i obcinana grzywka.

"Chcemy wzmacniać więzi sąsiedzkie, likwidować podziały i pokazywać Powiśle z różnych perspektyw. Poznawać się i dzielić się tym, co mamy. Działamy interdyscyplinarnie i międzypokoleniowo, tworząc wydarzenie, które cieszy się uznaniem warszawiaków i władz stolicy – zdobyło tytuł Najlepszej Warszawskiej Inicjatywy Pozarządowej 2010 w kategorii Projekty Interdyscyplinarne. Robimy festiwal dla rodziców, dzieci, seniorów, imprezowiczów.
Dla wszystkich" - piszą organizatorzy.

Do późnej nocy na Powiślu będzie się działo. Będzie specjalny występ teatry Klancyk, koncert Natalii Przybysz, Silent Chemical Disco w Koperniku, „dzień megadobroci” w klubokawiarni Grawitacja, multikulturowy spacer po Powiślu, zwiedzanie strefy technologicznej balonu w Stacji Balon, konkurs na Najlepszy Wypiek Powiśleń w klubie Solec, podróżnicze warsztaty księgarni „Efka”, spotkanie z aktorami Teatru Ateneum, wspomnieniowe spotkanie z mieszkańcami kamienicy przy ulicy Dobrej 22/24, sąsiedzkie rozmowy przy serniku u Fryzjera Wojtka, warsztaty z emisji głosu, darmowe stylizacje i wiele innych atrakcji.

d3vaej3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vaej3