Trwa ładowanie...

"W sprawie gwałtu popełniłem błąd". Guział przeprasza

Do błędu przyznał się dopiero po kilkunastu godzinach i burzliwej dyskusji

"W sprawie gwałtu popełniłem błąd". Guział przeprasza
d3lrhjw
d3lrhjw

Warszawą wstrząsnęła dziś wypowiedź Piotra Guziała w sprawie gwałtu w Lesie Kabackim. W swoim poście na Twitterze i komentarzach pod nim burmistrz Ursynowa sugerował, że do zdarzenia miało w ogóle nie dojść, a całą sytuację porównywał do sprawy Madzi z Sosnowca. Gwałt? A może paranoja i fala medialna? Kto przeprosi? Zacznijmy od feministek - napisał. Do błędu przyznał się dopiero po kilkunastu godzinach i burzliwej dyskusji.

Piotr Guział mówi, że jego błąd wynikał z błędnej interpretacji ostatnich wydarzeń w tej sprawie. * We wtorek pisaliśmy Wam, że sprawę gwałtu w Lesie Kabackim umorzono.*

d3lrhjw

W sprawie gwałtu popełniłem błąd. Zrozumiałem, że sprawa umorzona nie z braku znalezienia sprawcy a z braku dowodów. Przepraszam wszystkich - napisał 2 godziny temu Piotr Guział na swoim Twitterze.

Do gwałtu na młodej biegaczce doszło pod koniec sierpnia ubiegłego roku . Tragedia. Współczuję. Nie biegajcie po zmroku samemu w miejscach odludnych. Tylko jak ona biegła po ciemku? - komentował wtedy wydarzenie Guział, a potem za to przepraszał.

d3lrhjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lrhjw