Trwa ładowanie...

"W sprawie gwałtu popełniłem błąd". Guział przeprasza

Do błędu przyznał się dopiero po kilkunastu godzinach i burzliwej dyskusji
Share
"W sprawie gwałtu popełniłem błąd". Guział przeprasza
d3462qj

Warszawą wstrząsnęła dziś wypowiedź Piotra Guziała w sprawie gwałtu w Lesie Kabackim. W swoim poście na Twitterze i komentarzach pod nim burmistrz Ursynowa sugerował, że do zdarzenia miało w ogóle nie dojść, a całą sytuację porównywał do sprawy Madzi z Sosnowca. Gwałt? A może paranoja i fala medialna? Kto przeprosi? Zacznijmy od feministek - napisał. Do błędu przyznał się dopiero po kilkunastu godzinach i burzliwej dyskusji.

Zobacz także: Skandaliczny wpis Piotra Guziała. Pokazuje prawdziwe oblicze?

Piotr Guział mówi, że jego błąd wynikał z błędnej interpretacji ostatnich wydarzeń w tej sprawie. * We wtorek pisaliśmy Wam, że sprawę gwałtu w Lesie Kabackim umorzono.*

d3462qj

W sprawie gwałtu popełniłem błąd. Zrozumiałem, że sprawa umorzona nie z braku znalezienia sprawcy a z braku dowodów. Przepraszam wszystkich - napisał 2 godziny temu Piotr Guział na swoim Twitterze.

Do gwałtu na młodej biegaczce doszło pod koniec sierpnia ubiegłego roku . Tragedia. Współczuję. Nie biegajcie po zmroku samemu w miejscach odludnych. Tylko jak ona biegła po ciemku? - komentował wtedy wydarzenie Guział, a potem za to przepraszał.

*Zobacz także: Piotr Guział chce przenieść tęczę na Ursynów! *

d3462qj

Podziel się opinią

Share
d3462qj
d3462qj