Trwa ładowanie...
d1yas43

W stolicy będzie bardzo gorąco. Nawet 30 stopni!

Prognoza dla stolicy na cały tydzień. Sprawdźcie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W stolicy będzie bardzo gorąco. Nawet 30 stopni!
d1yas43

Zeszły tydzień nie należał do najbardziej słonecznych. Przez większość dni padał deszcz. Było pochmurno, a nawet burzowo. Teraz ma się to zmienić. W tym tygodniu nie zabraknie słońca, a słupki mocno poszybują w górę. Mamy dla was prognozę tygodnia na cały tydzień:

Poniedziałek
Termometry pokazały 23 stopnie w najcieplejszym momencie dnia, choć w ciągu dnia temperatura odczuwalna nie była tak wysoka. W nocy ochłodzi się do 9 stopni. Ciśnienie w południe wyniesie 1016 hPa . Wiatr słaby.

Wtorek
Na niebie pojawią się chmury. Synoptycy zapowiadają niewielkie opady deszczu. Mieszkańcy Warszawy w najcieplejszym momencie dnia zanotują 21 stopni. W nocy słupki rtęci spadną do 10 stopni. Ciśnienie w południe wyniesie 1016 hPa. Wiatr słaby.

Środa
W środę również przydadzą się parasole i kalosze. Termometry w dzień pokażą 22 stopnie. Temperatura minimalna w nocy wyniesie 14 stopni. Ciśnienie podskoczy do 1019 hPa. Wiatr słaby.

Czwartek
Będzie słonecznie, a termometry w dzień pokażą nawet 27 stopni! W nocy temperatura spadnie do 13 stopni. Ciśnienie w południe wyniesie 1017 hPa. Powieje słaby wiatr.

Piątek
Na koniec pracują cego tygodnia temperatury będą jeszcze wyższe! Termometry wskażą w najcieplejszym momencie dnia 29 stopni. Słońca w tym dniu na pewno nie zabraknie. W nocy ochłodzi się do 16 stopni. Ciśnienie wyniesie 1014 hPa. Wiatr słaby, umiarkowany.

Sobota
Na niebie przeważać będzie słońce. Jeśli pojawią się chmurki, to będą całkiem niegroźne. Termometry w dzień wskażą 29 stopni. W nocy ochłodzi się do 16 stopni. Ciśnienie w południe wyniesie 1015 hPa. Wiatr umiarkowany.

Niedziela
Temperatura podskoczy do 30 stopni! Będzie gorąco i bardzo słonecznie. W nocy temperatura spadnie do 16 stopni. Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1014 hPa. Wiatr umiarkowany.

Źródło: Wp.pl

d1yas43

Przeczytajcie też: Przekroczenie stanów alarmowych na Wiśle

Podziel się
d1yas43

Podziel się opinią

Share

d1yas43

d1yas43