Trwa ładowanie...

W Strefie Kibica aż 8 telebimów!

Wszystko specjalnie na dzisiejszy mecz Polski z Czechami!

Share
W Strefie Kibica aż 8 telebimów!
d1ao35s

Dzisiejszy mecz polskiej reprezentacji będzie można oglądać w Strefie Kibica na ośmiu telebimach.

- Zbliżamy się do półmetka funkcjonowania Strefy Kibica – powiedziała Katarzyna Ratajczyk, dyrektor Biura Promocji Miasta – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak została ona przyjęta przez mieszkańców Warszawyoraz wszystkich gości odwiedzających stolicę. Zapraszamy także dzisiaj do oglądania meczów.

W związku z meczem Grecja-Rosja Zarząd Transportu Miejskiego po raz kolejny udostępni tymczasowe parkingi Parkuj i Jedź, a także obsługujące je specjalne linie autobusowe SH, P i F. W związku z wprowadzanymi zmianami w organizacji ruchu pociągi i tramwaje jeżdżące w centrum będą kierowane na trasy objazdowe.

d1ao35s

Na mecz Grecja-Rosja można dojechać prawie 90 pociągami, również międzynarodowymi. Ponadto zostaną uruchomione dodatkowe pociągi InterRegio. Wszystkie pociągi, będą kursowały do położonego w pobliżu Stadionu Narodowego Dworca Wschodniego.

Po zakończeniu meczów kibice będą mogli wrócić czterema pociągami. W Warszawie czekać będą rezerwowe pociągi dodatkowe, gotowe do wyjazdu w każdej chwili. Po meczu uruchomione zostaną pociągi Kolei Mazowieckich odwożące kibiców z przystanku Warszawa Stadion do Strefy Kibica i Lotniska Chopina. Pociągi kursować będą co kilka minut.

d1ao35s

Podziel się opinią

Share
d1ao35s
d1ao35s