Trwa ładowanie...

W szafie zamiast ubrań znaleźli...konopie indyjskie

34-latek zorganizował sobie w domu profesjonalną uprawę sadzonek

W szafie zamiast ubrań znaleźli...konopie indyjskie
d3orr48
d3orr48

34- latek w rozsuwanej szafie stworzył profesjonalną uprawę sadzonek, które następnie były przesadzane na pobliskie pole. Odpowie on teraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci z posterunku w Wiązownie dotarli do profesjonalnie zorganizowanej plantacji konopi indyjskich na jednym z pól położonych w ich gminie. Sadzonki codziennie były nawożone i zaopatrywane w wodę. „Plantator” zgromadził również specjalistyczne środki ochrony roślin.

Na prowadzonej przez niego plantacji ukrytej wśród licznych w tym terenie pól, policjanci odnaleźli 30 sadzonek. Podczas przeszukania domu należącego do 34- latka, w jednym z pokoi w rozsuwanej szafie ubraniowej funkcjonariusze odkryli profesjonalną produkcję rozsady konopi indyjskich.

Sadzonki utrzymywane były w odpowiedniej temperaturze, w szafie zainstalowane było nie tylko ogrzewanie, ale również wentylacja. Tuż obok szafy znajdowały się specjalistyczne nawozy oraz anglojęzyczny poradnik o uprawie konopi indyjskich. 34- latek został zatrzymany. Odpowie z ustawy o zapobieganiu narkomanii.

Przeczytaj też:

d3orr48
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3orr48