Trwa ładowanie...
d46irpe

W Szpitalu Bródnowskim znaleziono zwłoki!

Trwa wyjaśnianie sprawy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Szpitalu Bródnowskim znaleziono zwłoki!
d46irpe

Hydraulicy dokonali wczoraj makabrycznego odkrycia w podziemiach Szpitala Bródnowskiego. W niewielkim korytarzyku znaleźli na wpół wyschnięte, a na wpół zgniłe zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że należą one do byłego pacjenta szpitala, który zaginął w czerwcu. Co prawda ciało uległo już znacznemu rozkładowi, ale znaleziono przy nim dokumenty zaginionego.

Nieoficjalnie mówi się, że 67-letni pacjent miał skłonności do nadużywania alkoholu. Ponieważ na terenie szpitala nie mógł się oddawać swojemu nałogowi, szukał nieuczęszczanych miejsc, w których w spokoju mógłby się napić. Prawdopodobnie zgon nastąpił podczas jednego z takich wyjść.

Mężczyzna został przyjęty do szpitala ze względów socjalnych. Wszystko wskazuje na to, że był ubogi i samotny. Po trzech dniach pobytu na oddziale, po prostu zniknął. Pracownicy placówki wezwali policję, ale poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Nikomu nie przyszło do głowy, żeby zejść do podziemi.

W dniu dzisiejszym prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie. Roboczo prowadzone jest dochodzenie dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci, ale wstępne oględziny zwłok sugerują, że do zgonu nie przyczyniły się żadne osoby trzecie.

d46irpe

Podziel się opinią

Share
d46irpe
d46irpe